Bayanların en nefret ettiğiniz özellikleri nelerdir? Erkekler sizlere soruyorum.

Bayanların en nefret ettiğiniz özellikleri nelerdir, Ben başlayayım

1.Herşeye ağlamak. Acıklı ya da mutlu bir filme, kırılan bir tırnağa ya da kötü kesilen saça. Erkeklere göre daha kötüsü onlardan bu duygusallıklarını gidermelerini beklemeleri. Kadınlar bu tür durumlarda erkeklerin omuzunda ağlamak isterken, diğer taraftan onu rahatlatan şeyler söylemenizi beklerler. Erkekler bir kadını rahatlatacak şeyi henüz bilmiyorlar. Onlara söyledikleri şey çok iyi gelebilir veya onları incitebilir. Erkekler her dakika omuzlarını ıslatan bir kadın istemiyor.

Güncellemeler:
2. olarak ))) Kadınların erkeklerin kişisel eşyalarını karıştırmak gibi içgüdüsel tiki vardır. İlişkisinin ya da evliliğinin uzun sürmesini isteyen kadınlar bir gümrük görevlisi gibi herşeyinizi alt üst edebilir. Bu tür davranıştan aslında kadınlar da erkekler kadar nefret eder. Saçlarını ne kadar kestirdiklerinin ya da başka yerlere ne kadar harcadıklarının bilinmesini istemezler.

3. Neden bir kadın zengin bir kadını övücü sözler söylemez? Kilodan saç şekline kadar her konuda titiz oldukları halde, çoğu kadın hemcinsinin zenginliğini kıskanır. Erkeklerin de bu tür şeyler söylemesini istemezler. Erkekler de zaten gerekmedikçe söylemezler ancak her söylediklerinin ve yaptıklarının eleştirilmesini, krize dönüşmesini istemiyorlar

4.Çoğu kadın konuşmayı sever ve eğer bir erkek onlara bir fırsat verirse susmak bilmeyebilir. Bu erkeklerin kadınların ne söylediklerine dikkat etmeyecekleri anlamına gelmez sadece erkekler her detayı duymak istemiyor
5.Bazı kadınlar kıymetli hissetmek, erkeklerinin onları el üstünde tutmasını, şımartmasını ve ne kadar özel olduklarının söylenmesini, etraflarında moral ve destek için pervane olmasını isterler. Erkeklere göre bu noktada bir tezat var. Flört sırasında kadınlar ne kadar özgür olduklarını erkeklere göstermek isterken, aşık olduklarında savunmasız hale gelebiliyorlar. Erkekler ise, dayanıklı ve sağlam kadınlarla birlikte olmak, en azından kendi iç dünyalarıyla barışık olanları tercih ediyorlar.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2 konuda çok canımı sıkıyor.

Çok ikilemde kalıyorlar.Net karar veremiyorlar bunu beni deli ediyor.

kararlı olmalılar,tereddütlü karar almalı.

Sonra başkaları için yaşamak,aman şu şöyle diyecek.Şöyle karar verecek.

Onun senin hakkında görüşü benim için önemli:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sizde bir tırnağı okadar özenle besleyin uzatın sonrada kırılsın..

ağlanılıyomu ağlanılmıyormu görün...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınların nefret ettiğimiz yönleri birazda bizim yüzümüzden açığa çıkıyor aslında :))

0|0
    0|0
  • benj en çok yapmacık -Avrupa Yakası,Selin tiplemesini hatırlayın lütfen- çocuksu konuşanlarını haz etmiyorum...vantrilog olanları yani...

0|0
    0|0
  • Kadınlardan nefret ettğim özelliklei yok ki. Biraz nazları var ama olsun o kadar. Gülü seven dikenine katlanır. ;)

0|0
    0|0
  • Hiçbir şeye ağlamayan o kadar çok kadın gördüm ki. Sana hep ağlaklar denk gelmiş demek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...