Plates mi? Fitness mi?

Hangi daha kisa sürede zayiflatir ve yaglari eritir?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bogazini tutmayacaksan hic birine baslama :)

1|0
    0|0
  • fitness tabiki ama önemli olan beslenme.

1|0
    0|0
  • Zayiflamak ve yag yakmak için kardio ve plates bir arada :) saka yapmiyorum haftada 2 gün plates 2 gün kardio, spining yaparsan çok faydasini gorursun. Plateste calistirdigin kaslari fitness ta calistirman imkânsız gibi birşey.

1|0
    0|0
  • Fitnes tabiki. Plates incik cincik bişey.

1|0
    0|0
  • fitness

1|0
    0|0
  • Fitness tabiki

1|0
    0|0
  • pilates esneklik fitness sıkılaşma ve yag yakımıdır.

1|0
    0|0
  • Fitness daha kalıcı

1|0
    0|0
  • Hiç biri.
    En güzel spor seks

1|0
    0|0
  • kesinlikle Fitness

1|0
    0|0
  • pilates

1|0
    0|0
  • ben SEKS diyorum.

0|0
    1|0
    • Bende -1 diyorum

• sen ne dersende en fazla kalori sekste var. burada abazalıktan ölmüyoruz. Kısa sürede zayıflamak istiyosan günde 2 kere seks yapman makul.

• Her sorunun içine seks karıştırmanıza gerek yok öyle bir bilgi edinmek isteseydim cinsellik kategorisinde sorardım sen orda takıl orda sana göre sorular vardır kesin ama burdan uzak dur!

Kızlar Ne Diyor 4

• Fitness

1|0
    0|0
  • Sporla zayıflanmıyo vücut toparlanıyo doğru ama zayıflatmıuo diyet yapcaksın aynı zamanda vücudun bozulmadn diye spor

1|0
    0|0
    • Sporun zayıflatmadığını kim söyledi? Arkadaşım 3 ayda 22 Kilo verdi. Çocuk gözümün önünde eridi gitti

• @ibo07010
      kızın söylediklerinin hepsi olmasada bir kısmı doğru.
      doğru düzgün beslenilmediği sürece istetinildiği kadar spor yapılsın yinede zayıflanmaz. zayıflamada önemli olan beslenmedir daha sonra spor yapılarak ekstra kalori yakılır.

• Aynen aynı kilodayım belim 70di 60oldu ama kilo vermedm şekileniyo vucut daha zayıf duruyosun etin aıkılaşıyo ama beslenmene dikkat etmedikce kilo vermiyosun

• Fitness

1|0
    0|0
  • Platese başladim ben. Zor hareket ediyorum ya 😢😢
    Hem boyu falanda uzatiyormuş plates bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...