Sporla uğraşanlar ve anlayanlar bakabilir mi?

Arkadaşlar bende 2 kg lık dumbell var fazlasını alıcaktım ama kaslarımı fazla şişirir diye almadım. Ön ve arka kol kası yapmak istiyorum. Yeterli zamanım olmadığı için spora gidemiyorum bu sene. Bana bir çalışma düzeni gerekli bilen biri varsa yardım edebilir mi bana acaba? Mümkünse şu an fitness ya da body building yapan biri olursa daha iyi olabilir. Mesaj atarsanız ayrıntılı bilgi verebilirim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Valla ben body yapıyorum ama kol kasi falan olmaz.. vucudun orantılı olmasi gerek.. bacak göğüs karin falanda calissan iyi olur. .

0|0
    0|0
    • Karın var zaten şu an vücudumda en orantısız bölüm kollarım, o yüzden sordum

• 173 boyunda 52 kiloyum fazlalığım yok kollarımı kalınlaştırmak istiyorum

• Sen kas yapmak istiyon :)

Erkekler Ne Diyor 6

• burada yazılan hiçbir yoruma uyupta kaslarını zedeleme derim. Eğer gerçekten düşünüyorsan bunu bayanlara da uyumlu P90x programı var ister satın al ister indir içinde diyete kadar çalışma saati şunu bunu inanılmaz bir program yer aliyor üstelik videolu bir hoca sana eşlik ediyor göz atmani öneririm

0|0
    0|0
  • özelden mesaj at.

0|0
    0|0
  • Yardimci olabilirim.

0|0
    0|0
  • plates yap yeter sana

0|0
    0|0
  • Yardimci olabilirim

0|0
    0|0
  • KÜÇÜK SERÇE PARMAĞINDAN SONRA GELEN IKI PARMAGIĞINI ILERİ GERİ YAP BAK FAYDASINI GÖRECEKSİN :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...