Kapat

Sevgilinin kankasıyla ilişki yapması

bu sorum özellikle erkeklere.. diyelim çok yakın bi kız arkadaşınz var kankasınız sonra bu arkadaşınız tecavüze uğruyor sevgiliniz olduğu halde ve sevgiliniz istemediği halde o arkadaşınızla sırf kızın peşini bıraksınlar diye ilişki durumu yapar mıydınız ?

Bu sorumda kızlara sevgiliniz yapma etme demenize rağmen bu kızla ilişki yaparsa ne yaparsınız ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• saçma sapan şeylere kalkışmayın, gidin şikayetçi olun o şeref yoksunlarından...

0|0
    0|0
    • sikayetci olursa ailesi öğrenicek kızın psikoljsi bozulms ztn kendini öldürmeyi düsünüyomus

• Yine de şikayetçi olunmalı... Siz şikayetçi olmazsanız, onlar daha kaç kıza aynı şeyi yapacak, kaç kızın daha hayatını söndürecek? Bir de bunu düşünün...

• ben söyledim de sözüm gecmiyor ki kız ailesinden korkuyor heralde

• hiçbişi anlamadım

0|0
    0|0
  • işler karışmış baya ya

0|0
    0|0
  • yapanları çamlıca tepesine götürüp ateşli odunla işkence ederek kemiklerini kırardım

0|0
    0|0
  • bilmiyorum

0|0
    0|0
    • tatlım bak yapardım yada yapmazdım sorun bu değil...

sorun şu; acaba senin manitan gercekten dogrumu soyluyo sana?

sana simdi oyle bi senaryo yazarım ki aklın durur hass..ktr dersin o yuzden anlatmıyorum yasanmıs bişey olmasına ragmen... ama ogrenmen gereken ilk konu kıza ulasıp dogru mu boyle bişey war mı diye sorman...NOKTA

• cok tsk ederm yapıcam :))

Kızlar Ne Diyor 4

• kıza yardımcı olmasını isterdim kıskanmazdım ama sevgilimin başına birşey gelir diye korkardım o yüzden hayır derdim. yaparsa da kızardım ama ayrılık sebebi olmazdı

0|0
    0|0
  • çok zor durum

0|0
    0|0
  • bu senin başına mı geldi? başka kankası yok mu kızın facebookta ilişki durumu yapınca ne oluyor sanki sevgilisi var tecavüz etmeyelim mi dicekler. bilmiyorum bana hiç hemde hiç normal gelmedi

0|0
    0|0
    • bana da normal gelmedi.. evet benım basıma geldi ve bu yüzden ayrıldım

• bi de kız yalan söylemiş olabilir mi? şikayet etmemesi ailesine söylememesi üstüne ilişki durumu falan günahını almak gibi olmasında şüphelendim açıkçası bu durumdaki bir bayanın ilk aklına gelen şikayet etmek olmaz mı

• benımde aklımdan bu ihtimal gecti olablir bilmiyorum

• Milletin derdi bizi mi gerdi? Eğer bir problem varsa yasal yollardan çözülür sanal yollardan değil!

0|0
    0|0
    • kzın ailesi bilmiyor sikayetci olursa ailesi öğrenecekmis

• Sağlık olsun belki de kandıyordu seni. Bilemezsin doğruyu.

• ben dedim beni sevmiyosan söyle gideyim yalan söyleme ama doğru söylüyorum sor istersen ddi

Yükleniyor...