Sadece kızlar cevaplasın. Ofsayt Nedir?

Sadece kızlar cevaplasın. Ofsayt Nedir?

Kızlar cevaplarınızı bekliyorum :D

0|0
101

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olursa ofsayt olur o cahiller -.-

0|0
    0|1
  • Alisveris yaptin geldin kasaya uzun bir sira var onunde en arkadaki kadin en öndeki arkadasina aldiklarini pasliyosa ofsayttir:))

0|0
    0|0
  • Karşı takım savunması çizgi halinde olduğunu düşünürsen sen atak yaptığında savunmalarının arkasında adamın varsa topu onların savunmasının arkasına attığın anda senin adamın hepsinden ilerideyse (kalecileri hariç) ofsayt olur. ^^

0|1
    0|0
  • golü atacakken senin önünde karşı takımdan bir adam olması gerekir, eğer yoksa ve sen topu kaleye attıysan gol sayılmaz ofsayt olur:D salladım ama umarım tutmuştur jdtd

0|0
    0|0
  • Gol atarken senin takimindan iki oyuncunun sen tam atarken ayni cizgide ya da hizada olmasiydi sanirim

0|0
    0|0
  • Başka takımın futbolcuları karşı takımın kalesinin orda bekliyor ve top gelince daha kalenin sahibi olan takımın futbolcuları gelmeden gol atıyor. Buna denir. Çizerek daha güzel anlatırdım aslında. Ben böyle biliyorum valla :D

0|0
    0|0
  • Karşi takimin oyuncusu seninkilerden öndeyse miydi neydi unuttum :D

0|0
    0|0
  • Atarlı futbolcu hızını alamayarak karşı takımın kale çizgisine toptan ve sondan ikinci rakip oyuncudan daha yakın olursa ofsayt olur.

NOT: Ofsaytın canı cehenneme!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ofsaytı bilen kız nadirdir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...