Bazen sırf hazır yemek bulmak için evlenesim geliyor

Bütün günün yorgunluğu üstünde. Evine dönüyorsun, yemek yok. Zaten doğru düzgün yemek yapabildiğim yok, onu geçtim yemek yapıcam halim zaten yok. Bazen hani şöyle önüme sıcak yemek konsa yesem sonra dokunmasam o kaldırsa filan diyorum :)

Tabi öyle önemli bir kararı açken vermem, çünkü şu anda elinde kim yemekle gelse evlenicek durumdayım :)

Evet sevgili bekar arkadaşlar, var mı benim gibi bu dertten yakınan ? Hatun kişiler de aç olduğumu düşünerek insaflıca yüklenirse sevinirim :)

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Hizmetçi tut o zaman :D aLa aLa

1|0
    0|0
    • o da mantıklı, yalnız benim dağınıklığımı toplayabilmesi ona biraz eziyet olur :)

• Şimdi bi içLi köfte yapacaktı adriana Lima gibi bi kadın :D nasıL ama her gün ayrı özeL bi

menü yapacaktı sana :D MutLuLuktan ağLardın

• sen ne diyorsun, bak aklımı başımdan gitti şu anda :) sonrasında da rakıyla mezeyi getiricek, bir yandan müzik nargile keyfimiz 10 numara, huu fena oldum :)

• Sadece yemek olayını düşünüp evlilik yapmak görücü usulüyle olabilir..Bu şekilde bir evlilik çok zor olur..karşındakini evlendikten sonra tanımaya çalışcaksın...zor bir süreç...Ayrıca ilk önce kadınım olmalı diyerekten olaya bakmalısın..kadın sadece aşcı temizlikci olmamalı evlilikte..önce saygı sevgi duyaraktan evlenceksin sonra da yemek zaten olurr...evleneyim demeyle evlenme bence..evlilik basit olay değil çünküü

0|0
    0|0
    • huuu, sorunun içeriğinden şaka payını çıkabilmelisin bence :) sakin

• valla ben bir an eline sopayı alıp dövücen zannettim :)

• yok ben dövmemm banaanneee .)) sen evlen sadece yemek için o zaman bak bakalımm kim napıyo sopaylaa :P

• yazık la buna komşu kızı falan da mı yok şöle sna sarma yapsın getrsn:D

0|0
    0|0
    • Bizim komşular odun, yobaz kaynıyor. Selam verince başını eğip gidiyor ki bunlar bana yemek yapıp getiricek :)

• çok üstüme geliyorlar ama napim, gardımı kaldırdım, savunmadayım :)

• sakin ol şampiyon en kötü makarna yaparsn:D

• Senin dedini bi ömür tek bi Anne yada hismetci yapar... Bide benim gibi yemek yapmayi sonradan ögrenenden ise allah sana sabir versin

0|0
    0|1
  • niye yemek konusunu kadınlara yüklüyosunuz açsan kalk hazılra yap yapan kadınların canı yokmu cnaım aaa ama .

0|1
    0|0
  • Eheh git evlen de gor akla karayi:D. Bu nedenle evlenilir mi, her gun restorana git daha kolay:D.

0|0
    0|0
    • Zaten evlilik fobim var, böyle böyle korkutuyorsunuz beni :)

• Babam hep derdi, ac karnina alisverise gitme sakin diye. Bu soz bu duruma da uygulanabilir sanirim:D.

• Kesinlikle :)

• eneee yazııkk ev yemeklerii satılan yerler varr

0|0
    0|0
    • Hazıra dağ dayanmaz

• o da var tabi :)

• neden bu kadının görevi değil ki

2|0
    0|0
    • Eve ekmeği erkek getiriyorsa, onu yemeğe dönüştürmek de kadının görevi.

• bu konuda aynı fikirde değilim acıkan yemeğini yapsın yesin erkek kadın olmayınca kendi karnını doyurmasını bilmeli bence ayrıca evlendiği kadında çalışıp eve ekmek getirebiliyor...

• aha cenaze arabası geliyor,yemek yiyeceğim diye zehirlenmiş,evlilik bu işte

0|0
    0|0
    • çok açım çok :)

• bu gidişle mecburi olarak zaten öğrenicem, hadi hayırlısı

• hadi hayırlısı Adriana ve yemek yapan kadın ha ?mutfakta hizmetçi ,salonda adriana olacak,... çok ütopik ;bu her zaman bu üçgene yerleşemiyor maalesef

• uyuz oldum sana

2|0
    1|1
  • Çok hazırcısın:D

0|0
    0|0
  • wahh yavruum =(( :D

0|0
    0|0
    • acıyacağına bir çorba yap da gönder :)

• ümitle bekliyorum :) ümit fakirin ekmeği ne de olsa :)

Erkekler Ne Diyor 9

• o zaman senin durumunda şu şekil olması muhtemeldir..

hamur işleri için 1. eş

sulu yemekler için 2.eş

tatlılar için 3.eş

kebab tarzı yemekler için 4. eş

Herşeyden sonra bulaşık ve ev temizliği için 5.eş :))

tüh 1 sayı ile kaçırdın 4 eş almana izin var yine bulaşık çamaşır temizlik işi sana kaldı :))

0|0
    0|0
    • Bende sınır yok hacı 5 de 6 da olur ama eş olarak olmaz en fazla buddy :) yoksa ona kafa filan dayanmaz, delirtirler adamı :)

• o zaman tokinin kutu gibi şehrin ortasına dikip manzararnın içine ettiği binalardan atlayayım, sosyal mesajımı da verdiğime göre rahat rahat ölebilirim :)

• ahahahaa :D

• öğlen yemeğini lokantada yemiyormusun.? akşamda yemeyi ver ne olacakki. bunaltıcı ve yakıcı bu sıcaktan iftar edince az yiyeceksin. üzerine karpuz kavun yiyeceksin. en güzeli budur.şimdilik. ecel vaktiyle nikahın vakti şaşmaz şimdilik sabırlı olmayı dene.

0|0
    0|0
    • Vaazları sekretere bırakıyorsunuz.

• bana, beni bilip bilmeden müslüman muamelesi yapman çok mu terbiyeli oluyor yani. Çifte standarda gitmeyin arkadaş.

• ya arkadaşım sen ramazan ramazan alkolmü alıyorsun yoksu iftarda su yerine rakı falanmı içtin.? burası sanal alem. seni kim tanıyoırki huyuna suyuna göre yazmalarını istiyorsun.? delirdinmi sen. burayı internet kafeden 5 arkadaş aynı sohbet odasında kızla tavlama yöntemiyle girip aradığına ulaşma yeri faalnmı sandın burayı. tabiki bilmeden yazıyoruz.seni tanısak zaten buradan değil cepten iletişim kurar reel de görüşürdük.

• Şahsen askerde her haltı kendim yaptığımdan allaha şükür hiç aç kalmam açta bırakmam yeri geldiğinde birliğin yemeklerini 3 4 kişi beraber yapardık insanlara yardım etmeye bayılırım ama biri benim için yemek yapacak ayağıma getirecek oldu kaşık kaşık beslesin bari beni erkeğe yakışmaz .

0|0
    0|0
    • Alakasız, evde kadın yemek yapınca erkeklikten mi çıkılıyormuş. Saçma.

• Benim fikrim bu elim ayağım tuttuğu müddetçe hiç kimsenin iyi niyetine ihtiyacım yok hastalık ve zor günler hariç .

• Daha vahim durumda olanlar olabilir. Hem evli olup hemde yemek bulamayan..haline şükret

0|1
    0|0
    • mantıklı, lakin ben şükretmiyorum

• bide söyle düşün eve gelmisin hanım işten gelmiş çok yorgun hadi bey elleri sıva yemek yap derse hem dırdır çekcen hemde yemek yapcan

0|0
    0|0
    • olm ters köşeye yatırıcanız diye uğraşmaya gerek yok, ikimiz de yorgunsak dışardan söylenir, aslında çok basit bir şey söylüyorum

• çalışan hatun oldumu hep böyle gider şimdiki nesil böyle ters köşesi yok kadınlar baş tacımız

• gönülde yer kapana her yerimiz açık da bu kadın milletinin anlamadığı hepsi aynı şeyi hak ettiğini zannediyor ben ona bozuluyorum, neyse çıkıcaz konudan. Okurken bile içindeki şaka unsurunu göremiyorlar zekaları batasıcalar, sinirlendim yine

• Yanlış devirde dünyaya gelmişsin üzgünüm. Şimdiki kızlar kocaya hizmet etmeyi kendilerine hakaret olarak görüyorlar. Gerçi görmeseler ne olacak çoğu pilav yapmayı bile bilmiyor.

0|0
    0|0
  • katılıyorum. beni tavlamak isteyen bayanlar güzel yemek yapsın

0|0
    0|0
  • pampa ben olsam senın yerıne yemeden yatarım :D

0|0
    0|0
    • ertesi gün nolucak hacı, o yemeği illa ki yicem :)

• kanka benım karnımı doyur bıde 1 paket sıgara al :D bana her gun 3cesıt yemek cıkarıırırım sana :D

• Aslında fena anlaşma değil :)

• anne yemekleri gibisi yok :) şimdiki kızlar 2 yımırta kırmayı bile beceremiyo (:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...