Ramazanın ayının ilk günü nasıl geçti?

Evet arkadaşlar ilk gün nasıl geçti? Zorlananlar oldu mu? Yoksa rahat mıydı? Açlık, susuzluk nasıl hissediyorsunuz? Ben 12'ye kadar yattım. Daha yeni yeni hafiften hissetmeye başladım? Sizlerde durumlar nasıl?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Açlık,susuzluk hiç birşey yok şükür ama iş yoğunluğu yüzünden gerginim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiç acıkmadım. Normalde de pek acıkmayan biriyimdir gerçi. Sadece biraz susuzluk var o kadar. Şuan güzel bi salata olsa fena olmazdı hiç ağır şeyler yiyesim yok :=)

0|0
    0|0
  • Muhteşem geçio ne acıktım ne de susadım ancak biraz baş dönmesi yaşıyorum oda sorun değil...Şükürler olsun Rabbimee :)

0|0
    0|0
  • dur daha bitmedi bismillah ama şu anda pekde iyi durumda sayılmam 9 a kadar nasıl dayanacam bilmiom acıktııııım susadımmm :D

0|0
    0|0
  • Daha bitmedi 1 saat 9 dk var :(

0|0
    0|0
  • hiç bi fiziksel aktivitede bulunmadığım için süperim :)

1|0
    0|0
  • sahura kadar kalabilirim:D

1|0
    0|0
  • Vallahi bugün bir şey oldu bana kafamı kaldıramadım yastıktan..

0|0
    0|0
  • Geç uyandığım için iyiydi. Ya da unutarak bi şeyler yediğim için. Bilemedim.

0|0
    0|0
  • süper

0|0
    0|0
  • Çok iyi. Sadece baş ağrısı var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hergünki gibi çalışıyorum sabahtan beri çabuk geçiyor o yüzden. açlıkla susuzlukla bi sıkıntım olmaz hiçde bi sigara olsa iyi olurdu kafamı toparlayamıyorum sigara içmeden :))

0|0
    0|0
  • Saat 18 de kalktım 2bucuk saat de aç veya susuz değildim zaten orucumu acarkende su içmedim bir süre yemek yedikten sonra susattı zaten ramazan ayı dışında da yemek yerken susuyorum tavsiye ederim eğer meşgul değilseniz yatabildiğiniz kadar yatın :))

0|0
    0|0
  • Hafif bi Maloşluk var üzerimde...iftardan sonra düzeliceğimi umuyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...