Kızlar bir bakın ya :) bir erkekle konuşuyorsunuz

bir kız meselesi olduğunu size anlatıyor ama kızın kim olduğunu söylemiyor bu kişi, ne kadar ısrar etsenizde söylemiyor. sonra anlatacağını söylüyor. siz bu erkek hakkında ne düşünürsünüz? ayrıca bu çocuk size yakınlaşan birisi...

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Karşımdakinin bana karşı bir şeyler hissettiğini anlarım ama renk vermem sonra g*t olma ihtimali olabilir çünkü riske atamam.Elbet söyleyecek.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benden bahsediyo derim ya da benim en yakınımdan falan

0|0
    0|0
  • Senin de tahmin ettiğin gibi olabilir :) yani bu kız sen olabilirsin..Aslında bayanların hisleri genelde kuvvetli olur...Sen bunu onun tavrından sana davranışlarından sezmişsindir zaten...Bu kişi senin normalde de konuştuğun dostun arkadaşınsa bu yüzden sana hemen açılamamış olabilir..Korkmuştur belki tepki falan verirsen diye...;)

0|0
    0|0
  • benden bahsediyo diye düşünürüm ne düşünücem :)

0|0
    0|0
  • Kesin benden bahsediyor ne düşünücem :))

0|0
    0|0
    • tüh çaktırdık desene :/ bundan sonra bir tarafı kalkmazsa bende neyim..

• bu saatten sonra sence ne yapmalıyım ?

• vallahi yapacak fazla bir şey yok geçmiş olsun :)

• kesın benden bahsedıyor derım.yakınlaşmalarını sezdıysem

0|0
    0|0
    • anladıktan sonra ben böyle iyiyim havasına girdi. biriyle denedim daha önce tam mutlu olacakken herşey bitiyor dedi. snce ne yapmaya çalışıyor? benmle ilgileniyorda, beni bu durumlar vazgeçirebilir yani. çekemem bu durumları :S yoksa kızın ilgisini ben mi yanlış anlıyorum? ama baya bir eminim bu ilgi farklı hissediyorum :S la herşey iyiyken berbat ettik :/

• ıstıyorda cesaret edemıyor.cunku agzı yanmıs anlttıklarına gore yıne aynı durumlarla karılaşır sonu husran bıter dıye korku var.la ne demek karsında erkek arkadsın yok senın kullandıgın kelımelere dıkkat et

• lan değil la la :) ama birdaha snde kullanmam . sağol yorum için.

• yakısıyorsa kesın banadır :)

0|0
    0|0
  • tahmin ederim şu mu bu mu diye. sölemiyorsa he der geçerim onla mı uğraşcam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kesin senden bahsediyo :p

0|0
    0|0
  • nasıl yakınlaşan

0|0