Babamın gönlünü alma yardımcı olun

babamla tartıştık gece kız arkdsımda yatmama izin vermedi bende sesimi yükselttim bağırdım iftara gelirim dedi gitti akşama napmalıyım onun gönlünü almam için kızdırmaktan çok kalbini kırdığımın farkındayım iftar öencesi hemde

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• ailen senin için kötü birşey düşünmez. tamam sana belki izin vermemesi kızdırmıştır seni ama o şekilde tepki verme birdaha. ben 10 yaşımda babamı kaybettim. inan kokusunu gectim baba kelimesini bile söylemeyi çok özlüyor insan.onun sana bağırmasını bile özlüyorsun.biri baba dediğinde içim gidiyor. kıymetini bil babanın. akşam gelince sarıl öp özür dilerim babacım de. zaten affeder o seni.

1|0
    0|0
    • evet haklısınnnn aptallık ettim kabul ediyorummm basın sağolsun

• Başınız sağolsun ve çok haklısınız.

• sağolun. olması gerekeni söyledim teşekkürler yine de.

Erkekler Ne Diyor 6

• Henüz küçüksün,ben de senin yaşlarında asileştim.Annem babam öğüt verirdi,en doğrusunu ben bilirdim.Hatanı anladıysan.Git özür dile ve babana sarıl.Eminim zaten o da takmamıştır.Çünkü evlatlar anne,ve babaların her zaman affedebileceği varlıklardır.

1|0
    0|0
  • İftardan sonra şöyle bol köpüklü kahveyi yaparsın bir de lokum tadında özür dilersin babalar kızlarını pek sever hemen affederler

1|0
    0|0
  • Bir babanın kızını affetmesi için özel bir şey yapmasına gerek yok. Özür dileyip sarılman yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
  • babacm seni çok uzdum affet beni ozur dlerm canm babacim deyip boynuna sarl

0|0
    0|0
  • Bunu bile buraya soruyosunuz ya dicek bişey yok size

0|0
    0|0
    • özel bşi yapmak istiyorum fikir alıyorum ne var bunda

• babanı en iyi sen tanırsın biz tanıyamayız baban nasıl biri nasıl bi kişilik sinirli huzurlu mutlu sakin vs vs o yüzden en iyi sen bilebilirsin bunu burda sorman cok anlamsız kısaca

• tamam haklısın orası öyle

• bırak ne yapcaksın yapmışsın yapcagını zaten utan bence

1|0
    2|0
    • yüzüme vurma pişmanım heralde

• benim sayfam mesaj geldi diye bildiriyo seninde yazını görmek istemiyorum okadar

• senin sayfanmış o zaman sende yorum göndermeyi durdur arkadasım neden yorum gönderip duruyosun üstelik sen yorum attıgındada bana cevap gözüküyo o zaman bende seni görmek istemiyorum haksızsın işte sus ve bak işine yorum atıp durma

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzel bir sofra hazırlayıp karşılayabilirsin ee devamında özür dileyerek.

1|0
    0|0
    • basit olmazmı sofra iftar dolasıyla zaten güzel yapılıcak

• babalar için kızı tarafından özenle hazırlanmış sofra her şeye bedeldir arkadaşım.

• saoll canımm ozaman sadece babama özel bişiler hazırlıcam diğerlerine yok anlamı olsunnn

Yükleniyor...