Erkekler sevdiğiniz kızı ona açılamadığınız ya da ilgisiz davrandığınız için başkasına kaptırdığınız oldu mu?

Erkekler sevdiğiniz kızı ona açılamadığınız ya da ilgisiz davrandığınız için başkasına kaptırdığınız oldu mu ?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• tam olarak öyle değild zevdiğim kıza direkt söyledim yani:-)ama sorudaki gibi olsaydı üzülürmüydüm bilymiorum ki ya platonik aşkta çok zevkli çünkü hani bi gülüyo sen hemen havalara giriyorsun falan güzeldi güzel...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• bende öyle bir korku olmaz zaten beni sevseydi başka biriyle olmazdı diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • lisede bakıştığım kız dayanamadı fazla bakışmaya gitti başka ellere ve utanmadan adama sarılmış bana bakıyordu..

0|0
    0|0
    • Neden açılmadın ki kıza ?

• ÜZÜLME ..hiç hiç önemli değilde...başka şeylere şu aralar üzülüyoruz.. hayat bu işte.

• Neyse vardır bi hayır bunda da , daha iyileri çıkar karşına.

• Şimdi şöyle bazen bazı ortamlarda bazı kızlar ilgilerini bakışlarıyla belli ediyorlar. Bende ona karşı ilgim olmadığı için tepki vermiyorum onlarda bir süre sonra (2 ay gibi bir süreden bahsediyorum) bu durumdan çok sıkılıyorlar ve bütün ilgileri birden kesiliyor. Kısa bir zaman sonra genelde bir başkasıyla sevgili olmuş şekilde karşıma çıkıyorlar.

0|0
    0|1
  • yok pampa ilgili olduk yıne kaptılar :D

1|0
    0|0
  • oldu ve o kıza hergün beddua ediyorum

0|1
    2|0
    • Kızın ne suçu var ömrü boyunca seni bekleyecek değil ya sen neden beddua ediyorsun . Çok ayıp...

• ondan hoşlandığımı biliyordu bazı şeyleri anlamak için konuşmak gerekmez

• oldu :((((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...