Kapat

Kendini benden üstün görmesine deli oluyorum

sevgilimle dünden kavgalıydık. saçlarını kazıttığı için gündüzleri evde geceleri 1- 2 gibi dışarı çıkıp arkadaşlarıyla oturuyo. bende kıskanıyorum merak ediyorum ayrı şehirdeyiz sonuçta. arkadaşlarının hepsi erkek ama ben o saatte dışarı çıkmasını istemiyorum bu yüzden her seferinde kavga ediyoruz. dün gece yine çıktığı için tartıştık. sabahta ara dedi aradım konuştuk. sen çıkabiliyosun da ben niye çıkamıyorum dedim sen çıkabiliyosan çık dedi. o hiç bi zaman dışarı çıkmama izin vermez. bende dedimki istesem çıkar gezerim ama sen istemediğin için yapmıyorum. oda dediki yapabilirsen yap ben istediğimi yaparım dedi. Bitek Allah'tan korkuyorum zaten kaybedicek neyim var ki dedi. bende beni kaybetmek umurunda değil yani dedim kıvırdı alakası yok dedi baktık olmuyo kapattık telefonu. sizce ne yapmalıyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• herif saçlarını kazıttmıs :D en fazla parkta oturup cigara içiyordur pampa :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Öncelikle saçını kazıtınca dışarı ıkılmıyormuymuş bende kazıtıyorum bahanesini geç bir :) Erkeğin gece dışarı çıkmasıyla kızın çıkması farklı ama ben çıkarım istediğimi yaparım sen çıkamazsın edasıyla garip garip konuşması hatalı kırıcı.

0|1
    0|0
  • gereksiz yere kıskançlık yapıyorsun

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...