Taraftarı olduğunuz takımı destekleme sebebiniz nedir?

Tuttuğunuz takımı savunurken, tutmadığınız takımlar hakkında yıkıcı eleştiri yapmaktan kaçının. Unutmayın, biz sadece taraftarız.

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Delikanlı adam renkli takim tutmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• renk aşkı kesınlıkle.. ben cımboma gonul verdıgımde 14 senedir sampıyon olamayan bır takımdı.. sonrasında benı yeterınce mutlu etti, avrupa şampiyonu oldu...

0|0
    0|0
  • Neden mi beşiktaş? siyah beyaz başlamıştı herşey... resimler siyah beyazdı... yazlık sinemalar siyah beyaz... gözümüzün kara, alnımızın ak olması öğretildi hep... kara gecelerde beyaz sayfalara döktük içimizi... kara sevdalarımız oldu çokça beyaz umutlarla beslediğimiz... ve gün gelecek kara toprağa beyaz kefenlerle gireceğiz. siyah beyaz başladığı gibi, siyah beyaz bitecek herşey.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim için. Sevmemin sebebi ise armasında gizli. Sevgimi gösterme şeklim ise; Her sene FB Gold kartımı yeniliyorum, FenerCell kullanıyorum, Lisanslı FB ürünleri (Fenerium'dan forma, tişört, bayrak vs.) alıyorum.

0|0
    0|0
  • Çarşı yeter.

0|0
    0|0
  • taraftarız ben çok fanatiğimdir ama realist düşünebiliyorum taraflı yayıncı değilimmm

0|0
    0|0
  • Bıraktık işi gücü saldır ANKARAGÜCÜ demek farklı bişeydir :)

0|0
    0|0
  • taraftarlık magandalık olmamalı.

0|0
    0|0
  • Adanademirspor , sol görüşlü bir memleketimin takımını tutarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ARMA AŞKI RENK AŞKI ŞEREFLİ TARİHİ bunlar GALATASARAY'ımı deliller gibi sevmeme aşık olmama sebep.. NE MUTLU CİMBOMU GÖNÜLDEN SEVENLERE..

0|0
    0|0
  • Fanatik Fener'liyim. Engelleyemiyorum.

0|0
    0|0
  • başkaları destekleyince otomatikmen bende destekliyorum :D

0|0
    0|0
  • Kötünün iyisi sdfsafsadasfsa

0|0
    0|0
  • En dogrusu oldugu icin

0|0
    0|0
Yükleniyor...