İlişkide en çok üzülen taraf neden hep erkekler ?

Erkek hiç bitmeyecekmiş gibi sever, adam gibi sever ayrılık sonrasında da en çok acıyı o çeker. Kızlar da sever ama bittiğinde hiç sevmemiş gibi giderler, 2 gün üzülürler 3.gün unuturlar. O yüzden kızlar rakı sofrası adabını bilmezler. O yüzden bir erkeğin kendini içkiye vermesini anlamazlar. Ne demiş teoman ; Kadın gider erkek içer.

O yüzden ben artık kadınların bu yapmacık tavırlarına aldanmıyorum.

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• Kadindan kadina bu durum degisir, erkekler kolay kolay sevmezler. Bunu da kabul etmek gerekir , bi cogu zaten gonul eglendirmek icin severler , sonra da gule gule derler. Erkegin sevmesi daha zordur ve bagililik yapar hele de gercekten sevdiyse . Hata yapilmadan kadinlarin ne oldugunu asla anlayamazsiniz. Kimse kimsenin dogru veya yanlis insan oldugunu anlayamaz, bunu gosteren de zaman olur . Bi soz vardir "Kadinin gidisi devrim gibidir, yenilikleri getirir; Erkegin gidisi ise darbe gibidir herseyi bitirir "diye . Terk eden taraf zaten uzulmez, uzulse de bi kac gun ondan sonra yine ayni yasantisina doner, fakat terkedilmis taraf aci cekendir, o zaman elindekinin kiymetini anlar , bazen anlamakta yetmiyor giden kafasina koymussa gitmeyi ve donmicekse elden bisey gelmez. O yuzden erkekler kadinlarin gidisini anlamaz, kadinlar da erkeklerin gidisini . Bu her zaman boyle devam etmistir. Giden taraf erkek veya kadin fark etmez , sevse zaten gitmez. Zor da olsa buna katlanmak gerekir. Seven arkasina bakmadan giden degil, kalip zorluklarla bas etmeyi bilendir !

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen bizim için nasıl böyle düşünüyorsan aynı şeyi biz sizin için düşünüyoruz.Anlaşıldığımız tek nokta anlaşılamamız ..

0|0
    0|0
  • bence kızlar daha cok acı celiyor.. eger gercekten sevmiş inanmış ve aldanmıssa :( cünkü savunmasızlar güveniyorlar işteeee... ama erkek öyle mi? erkeğin sevgilisi olsa adı cıkmaz aferin denir ama kızzz hemen namusu kirlenir.. aklı basında bi kızsa bunları dert ederek acıların en büyüğünü yaşarrr!

0|0
    0|0
    • Yapma lutfen. Bak bakalim ask sarkilarini erkekler kimin icin yapmis ? Kayahandan teomana kadar hepsi de eski sevgilisine yazmis sarkilarini. Ask acisi ceken sairler yazarlar genelde erkek degil midir ? Umit yasar oguzcan, Cemal sureyya vsvs. Erkek severse eger her seyden vazgecip sever. Ama benim gordugum cogu kiz bitirdikleri zaman hic sevmemis gibi davraniyor

• İste bu :) bunu acikladigin icin gercekten tebrik ederim seni. Belki de pek cok kizin duygularina tercuman oldun su anda. Ben de disardan gorduklerimi soyledim sadece hemen unutuyorlar diye.

• rica ederim bunlar gercekler :))

• öyle bişey yok yaa. Çok acı çeken kız gördüm. En çok hangisi seviyosa o daha çok üzülür her zaman. Tek taraflı değil hiçbir şey

0|0
    0|0
  • Ahanda yılın en komik fıkrası burda

Ehe, yalanÇı seni :)

0|1
    0|0
  • ''hep'' ? erkek giden taraf olduğunda da mı üzülüyor ? en çok kızlar üzülür. çünkü onlar daha duygusaldır. sorunun yanlış olduğunu düşündüğümden cevap veremicem.

0|0
    0|0
    • Soru yanlis degil 10 kizin icinde buyudum ben butun kuzenlerim kiz. Cok da iyi bir gozlemciyim. Erkek daha fazla uzulur biten bir iliskinin arkasindan. Cunku erkek detaylara takilmaz genel sever,korur. İliskinin kotuye gittigini goremez

• Biten bir ilişki demen çok genel. Kız giderse ve erkek sevmişse tabi ki üzülücek. Erkek giderse de kız üzülücek. Senin en başta (tekrar söylüyorum) hep erkeklerin üzüldüğünü söylemen yanlış. 3.gün unutan kızlar var diye yani senin kuzenlerin öyle diye tüm kızlar olucak değil.

• yine aynı genelleme! bu aşkın kadını erkeği yok. karakter ile alakalı.

0|0
    0|0
  • Atma ziya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• çok ta üzülmeyecen adamım...herşey çıkara dönmüş bu dünya da..aşklar da dahil!

0|0
    0|0
  • Karşındaki kişiye hakettiği değerin fazlasını vermenin sonucudur bu. Allah' a şükür hiç yaşamadım öyle bir şey. Moralim bozulunca da içkiye değil de çaya veririrm kendimi:)

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey.

1|0
    0|0
Yükleniyor...