Bir arkadaşınızda istenmeyen bir pozunuz olsa..

Merak ettiğim bir şey var, mesela bir arkadaşınızda istenmeyen bir pozunuz olsa, mesela çok abartılı bir gösgüş dekoltesi (göğüs üçları neredeyse fırlayacak gibi), kızlarda dudağın üstündeki tüylerin gözükmesi, gidiğinin fazlası ile çıkması, veya kaslarınızın iyi alınmamış omasi gibi durumlar.. Bunlardan birinin (hepsi bir arada değil tabii, haha mesela dudak üstü tüyler diyelim kızlarda) çok net bir şekilde gözüktüğü bir fotoğrafınız bir arkadaşınızda varsa (artık görüşmediğiniz bir arkadaşınız), ve eğer sizde yoksa (arkadaşınız size göndermemiş), ne yapardınız? arkadaşınız ile kavgalısınız uzun süredir, hayatta tekrar bir araya gelmeniz mümkün değil, ne yapardınız? Çok merak ediyorum başkaları ne düşünüyor bu konu hakkında, şimdi oruçlu oruçlu aklıma takıldı :D

Ama lütfen ciddi cevap.

Güncellemeler:
uff hayur arkadaslar yemin ederimki kimsede ciplak fotograflarim yok ayrica sevgilimde yok yani bu imkansiz. ya tamam bir arkadasimda cok igrenc bir fotografim var gidigim ve kaslarim cok cirkin cikmis ondan sordum.
haa bu arada `madem kavgalısın arkadasinda o resim olduğunu nereden biliyosun ki` diye merak ediyorsunuzdur.. kavga etmeden önce onlardaydim ve fotolari gostermisti, bende o zaman gormustum, ama o an isteyemedim, simdide uzun zamandir kavgaliyiz,

0|0
29

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• en yakın arkadaşım benim böyle bir fotoğrafımı koymuştu facebook'una, kaldır-kaldırmam derken tek bir şey daha söyleseydi mahkeme kararı çıkaracak noktaya gelmiştim. şimdi iyiyiz:) gerçi sizin uzun zaman geçmiş, yapacak olsaydı yapardı. boşver.

0|0
    0|0
  • Olmamasi gereken fotograflarim olmamasi gereken bir kisi de mevcut. Arasira mms ya da e-mail ile gonderiyor, kendini hatirlatmak icin. Tepki vermeyip pes etmesini bekliyorum.

0|0
    0|0
  • hatta bildiğin çıplak resimlerin varsa ve ayrılmıssan acaba baskaları görurmu gosterırmı nasıl hallederım asıl sorun bu herhalde.

0|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: (parantezler eşliğinde) sorunu okuduk :D

bu arada ben bişey yapmazdım (resim çektirmeyi sevmem)

0|0
    0|0
  • lezmisin :) sevgilim yok nedemek

0|0
    0|0
    • ya yok iste olamazmi?

• hemen bi sevgili yapalım sana:) olamaz tabı oyle bos bos odun gıbı.

• Sevgilin uygunsuz fotolarını çekmiş anladık :)

Git savcılığa ver biz mi kurtaralım seni burdan :D

0|0
    0|0
  • madem kavgalısın o çocukta o resim olduğunu nereden biliyosun ki.

0|0
    0|0
  • arkadaşımı bırak benim saçma pozumun ne işi var çkerken göz var nizam var silerim anında makinede

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• oruc sana yaramamıs

0|0
    0|0
  • hiçbir şey yapmam. önemli bir şey değil ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...