İkili ilişkilerde sorunları çözmede hangi cins daha başarılı?

güncel bir konu yaşanan problemlerin çözümünde erkek yada kız hangisi daha etkili?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• daha kişilikli ve akıllı olan cins ayrımı yapmayalım...

0|0
    0|0
    • haklısın sen nerelerdesin hanımefendi?aslında kültür ve frekans çok önemli bir tarafın baskın olmasından ziyade ortak paylaşım ortak fikirler bir arkadaş bir dost gibi olmak?

Kızlar Ne Diyor 6

• kadın erkek ayrımlarını sevmiyorum ben..ilişkinin kişiliğine göre değişiyor,ilişkiye sahip olan kişilere göre değişiyor esasen...yeri geliyordur ben bazı şeyleri tolere ediyorumdur,daha uzlaşmacıyımdır; yeri gelir karşı taraf daha sakin ve saklı selim haliyle olaylara daha ılımlı yaklaşır...uzun süren ilişkilerin temelinde bu vardır...

0|1
    0|0
    • haklısın her ilişkinin bir karekter yapısı var ortak noktada buluşmak sabırlı ve sakin olmak tölerans önemli bir etken karşılıklı anlayış ortak fikirler bir bedende iki can olmak çok önemli sevgi olduktan sonra hoşgörü saygı herşey oluşuyor önemli olan sevgi..

• kesinlikle..bu nedenle ben ayrım yapamıyorum..çünkü bir diğer yarın gibi oluyor..sağ elimile yaptığımız ile sol elimizle yaptığımız farklıdır..bundan dolayıdır ki Yaradan kadın ve erkeği farklı yaratmış..önemli olan saygı ile yürütebilmek..

• haklısın çiftler bir zaman sonra yumurta ikizleri gibi oluyor bir kardeş gibi bütün söz davranış ve tavırlar bir bütünlük oluşturuyor sözden anlamaya bir bakış yetiyor bakışlar sevgi ile bakıyor sözler sevgi ile söyleniyor

• hatun dedim.

0|0
    0|0
  • Biz kadınların genelde naz-niyaz-kapris 3lüsü arasında mekik dokuduğumuz gerçeğini kabul edersek, erkekler daha başarılıdır demek yanlış olmaz.

0|0
    0|0
    • erkeğin tavırlarının belirleyici olması tabi olgun bir erkek için geçerli bir kayide

• Kesinlikle. Zaten olgun olmayan her insanın -kadın erkek farketmez- ilişkisi zordur.

• İkiside başarısız :p

0|0
    0|0
  • Hangisi daha anlayışlı.daha sabırlı,daha çok empati kurabiliyorsa o.

0|0
    0|0
  • erkek sanırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hangisi daha dominant taraf ise o cözer

0|0
    0|0
  • erkek olarak erkek derım

0|0
    0|0
  • Hangisi daha olgun ve empatik düşünebiliyorsa o'dur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...