Hayatınızda biri var mı ve aşkı nasıl yaşarsınız?

Hayatınızda biri var mı ve aşkı nasıl yaşarsınız?

veya nasıl yaşamak istersiniz

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• hayatım da biri var mı yok mu bende bilmiyorum :D netten biriyle tanıştım marttan beri konuşuyoruz .. bi kusüyor bi barşıyor :D havadan sudan konuşuyorduk . geçen gene küstü ve gitmişti .. açık kapı bıraktım geri geldi .. dönüşünde arkadaş olarak değilde daha farklı takılmak istediğini söyledi .. bende fark ne dedim .. anla işte daha farklı tam bi ilişki gibi olmasını istiyorum dedi .. kabul ediyormusun dedi bende tamm bakalım dedim :D .. 2 gün oldu dün akşam sana birşey söylemeye korkuyorum dedim .. çünkü hep patlıyordu bomba gibi :D dedi ki artık biz çıkıyoruz istediğin herşeyi söyleyebilirsin :) şimdilik devam ediyoruz bakalım :) çok garip bi his sss ... destan gibi oldu sanırım :D benimki böyle işte :D havadan sudan :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hayatımda biri yok 3 aydır.aşkı en mükemmel şekilde yaşamak isterim. bunun içinde elimden geleni yaparım. mükemmelliyetçiyimdir hemen her konuda. bir ilişkiyi öyle laf olsun diye yaşamam. ciddi bir ilişki istemesi gerekir karşımdaki kişinin de. benim ona verdiğim değeri onun da bana vermesi lazım. haa daha böyle biriyle tanışmadım. o yuzden de sevgilim yok zaten şuan.

0|0
    0|0
  • Plansız, beklentisiz, rüzgarın sesini dinler, nehirlerin akışına bırakırım kendimi, yuvasından, sevdiklerinden koparılarak Dünya'nın dört bir yanına dağıtılmış Hint Bülbülleri gibi yaşarım, hayatımda biri var ama ondan çok uzaktayım :::::

0|0
    0|0
  • hayatımda biri var

ansızın girip hayatımı değiştiren biri

hayattan ikimizin de aynı şeyi bekleyen biri ' Sevgiyi '

sevgiyi birleştirip aşkı ortaya çıkarmayı

aşkı birleştirip yuvayı yapmayı isteyerek aşkı yaşamak isterim

0|0
    0|0
  • aşk artık erişemediğin bir zevktir erişince eriyip bitiyor,erişmeden ne yaşadın yaşadın:)

0|0
    0|0
  • her an olabilir.

0|0
    0|0
  • Aşk romantizm ve duygularla yaşanır.ve yaptıklarınızla

0|0
    0|0
  • Her gün yeni bir kız:) Fazla bağlanmam o yüzden aşkıda tatmış değilim:(

0|0
    0|0
  • Yok...Aşkı roman gibi yaşarım:)

0|0
    0|0
  • Şu saniye için yok :)

0|0
    0|0
  • yok bi fikrimde yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kimsecikler yok hayatımda.

0|0
    0|0
  • Hayır yok aşkı en temiz şekilde yaşamak istedim beklentisiz saygılı sevgili en güzel şekilde ama nasip olmadı bende artık bıraktım uzun bir süre aramıyorum aşk falan

0|0
    0|0
    • olur insan yanlız yaratılmamıştır herkesın bır sevenı olur onun ne zaman çıkacagı bellı olmaz

• Öyle bakalım gereksiz insanlarla muhattap olmaktansa şuan yalnız kalmayı tercih ediyorum

• Yok şu an :( Ama olursa anasını satıcam dünyanın :)

0|0
    0|0
  • Var.

Çok bağlıyımdır sonuna kadar yasarım askı.

0|0
    0|0
  • Aşk ı uzaktan yaşarım sessizce melekler bile kıskanır...<3

0|0
    0|3
Yükleniyor...