Selçuk şahinin oynadığı futbolu seven var mı?

koyu bir fenerbahçeliyim ve artık bu isimden gına geldi ikinci yarı bir oyuncu değişikliği olur oyuna selçuk girer ve bütün fenerliler sövmeye başlar.. niye bu hala fenerbahçede istemediğimizi nasıl belli ederiz :D

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Futbol mu oynuyormus?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• O herifi kramponla dövesim var hala daha fenerbahçede ne ise yaradığını çözemedim adam bozuk parça gibi bir gün çalışır iyidir bir gün çalışmaz bütün maçı iptal eder

0|1
    0|0
  • galatasarayda sabri fenerbahçede selçuk beşiktaşta toraman :)

0|1
    0|0
    • kabusumuz oldu ya maç çekişmeli giderken kameralar yedek kulubesini gösterdiğinde selçuk şahine odaklanılıyo ve cuma namazında edilen duadan daha çok adam oyuna girmesin diye dua ediliyo ya :D

• takıma emek vermiş yapacak bişey yok adam 10 yıldır yedekte ses çıkarmıyor

• Gözlerim su sekilde Selcuk ŞAHİN iyi antrenman yapar kendini sürekli hazır tutar, oynadıgı mevki geregi ufak bir hatada gol yemen sansı var takımın, Zico döneminde Daum döneminde sonradan oyuna girerdi, yetenek olarak vasat ama elinden geleni yapar

0|1
    0|0
    • aragones zamanında kaç maç 11 başladı rekor kırarak 2 maç üst üste iyi oynadı :D

• Bilmiyorum Selcuk ile ilgili özel bir istatistlik tutmadım yukarıda genel gözlemlerimi belirttim. Bu arada Selcuk a verilen paraya iyi futbolcular alınabılır

• İşte bunlar hep torpilden

0|1
    1|0
Yükleniyor...