Matematik konusunda sorunları olan el kaldırsın ? :D

Arkadaşlar Türkiye de yapılan bir araştırmaya göre türkiye de yetişen cocuklar 'matematik özürlü' ymüş :D Tabi direk böyle demiyorlar kibarcası ile bir makale yazmışlar da. Acaba diyorum Cidden öyle mi sahsen benim sözel derslerle aram daha kötü ve sayısal demiyorum matematiğe karşı ilgim sevgim fazla. Aramızda kazık kadar yaşı olan üyelerimiz var :P

Böyle makaleleri takip ediyor musunuz ? Çoluk çocuk sahibi olmak isteyen veya olan bireyler , kendi kafasında yol ciziyor mu böyle makalelere göre. Şahsen ben ileride matematikten anlasın anlamasın önümüze birden çok sınavda gelen bir dal olduğu için matematik ve geometriyi küçüklükten sevdirecek seyler hakkında boş kalınca beyin fırtınası yaparım ...

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• matematik yaşam tarzı benim için. çok severim öyle böyle değil. bölümümde sayısal ağırlıklı. sözel sevmem.ezber yapmak işkence benim için. sayılarla oynamayı herşeyden çok seviyorum.eğlenceli bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• matematiği sevmem matematik konusunda da özürlüyüm.sayısal zekam yerler de ve bunu da kabul ediyorum.çocuk gelişimiyle ilgili kitapları yazıları takip ederim küçük kuzenlerim var onların iyi yetişmesini istiyorum.ben matematik açısından destek olamam bunun farkındayım yine de elimden geleni yapmaya da çalışırım.

0|0
    0|0
  • İnan sayısaL zekam yok :D ama sözeLi parçaLarım

Gerçi benim diL yeteneğim var bu daha başka herhaLde...

0|0
    0|0
  • seviyorum onu . Bazen anlaşamadığımız noktalar oluyor evet. İkokulda x kabusken ortaokulda sevimli bşey oldu lisede aşık oldum ünv de evlendik. Nefrette aşkın bir diğer çeşidiyse çocuklar matematiği sevebilir ve başrılı olabilir. Yeterki aileleri onları teşvik etsin ılımlı hocaları olsun.

0|0
    0|0
  • Matematiğim çok kötü okul hayatım boyunca diğer derslerim iyiyken hep matematik ve geometrim sıfır oldu :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...