Sevgilimin erkek arkadaşlarını kıskanıyorum.

sizde kız arkadaşlarınızın erkek arkadaşlarını yada erkek arkadaşlarınızın kız arkadaşlarını kıskanıyormusunuz.

Güncellemeler:
sizde sosyal olmasından dolayı tedirgin olurmusunuz?
aktif,iş hayatında çalışan bir kadın,iş yemekleri toplantılar falan.içimdeki tedirginliği atmak için soğukkanlı davranmaya çalışıyorum,güzel,bakımlı dikkatçekici bir bayan onu birinin beğenme olasılığı bile içimi sıkıyor.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Erkek arkadaşlarını bile kıskanırım.

0|0
    0|0
    • bende anormallikmi var diye düşünmeye başladım ama ilişkimizide sıkboğaz etmekte istemiyorum.

• Kıskansan da belli etmemeye çalış. Ne kadar çok kıskandığını farkederse bunu sana karşı kullanır.

Kızlar Ne Diyor 6

• Kıskanç biri değilim 3. şahısların yaklaşımı tavrı değil sevdiğim insanın onlara karşı tavrı önemli. Olumsuz tavırda tepkim bellidir bitiririm ilşkiyi. Bu nedenle Sende sevdiğin insanın tavrına tercihlerine bak. Aksi halde yaptığın karışmak ,kısıtlamak ve bencillik olur.

0|0
    0|0
  • benim erkek arkim yok onunda kız düşün artık durumu:D

0|0
    0|0
  • kendine ve sevdiğin kadına güven duymuyorsun o halde,kıskançlığını kontrol edip empati kurmalısın,etrafında hayranlıkla bakan 100 lerce erkek olsada seni tercih etmiş ve sana değer veriyorsa tedirgin olmana gerek yok bence.

0|0
    0|0
  • sevgilime göre çok daha sosyal biriyim ama kısıtlaması yok hiç bir zaman..belkide çok fazla kıskanmıyordur:)) ben de keza çok baskıcı ve sorgulayıcı biri değilimdir..

0|0
    0|0
  • kıskanırım ve bunu bildiği için yoktur. benimde erkek arkadasm yoktur.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaslarını bılem kıskanırım..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kıskanmıyorum ben, aldığı nefesi kıskanmıyorum

0|0
    0|0
  • kıskanırım tabiki o nasıl benim kız arkadaşlarımı kıskanıyosa bende kıskanırım..

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...