Pilatesteki karın hareketleri karın kası yapar mı ya?

Pilatesteki karın hareketleri karın kası yapar mı ya hiç yararını gördünüz mü? Bunun gibi hareketler mesela bir bakın;
http://www.youtube.com/watch?v=N_fpH7IcmS0

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• çok söyledik yine söyluyoruz plates karın kaslarınızı ortaya cıkarmaz karın kası geliştirmez.. ayrıca en cok bılınen yalnışlardan bırıde mekık cekmek.. arkadaslar mekık cekmekle karın kaslarınız ortaya cıkmaz.. emegınıze zamanınıza yazık... eger karın kaslarını ortaya cıkarmak ıstyorsan 1 diyet 2 ağırlık kaldırmaktır. başarılar diliyorum

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim. sağlıklı besleniyorum ancak ağırlık kaldıracak durumum yok işte, evde çalışmak zorundayım.. ağırlık sonuçta kol gücüyle kalkmıyor mu, karın kasına ne kadar etkisi olabilir ki? benim istediğim abartısız fit ve hafif kaslı bir karın öyle baklava falan derdim yok..

• vücut yağı depo edebılmek için erkeklerde göbek bayanlarda göbek basen kalça bölgelerınde toplar bu sebebple öncelikle yag yakımı yapmalısın bölgesel yag yakımı bütünyle kandırmaca.. bel bölgendekı yagları eritmen için vcuut yag oranını düşürmelisin buda diyetden geçer.. sana önerim diyetine baglı kal günlük aldıgın kalori miktarına dıkkat ve aldıgın kalorinin fazlasını kardiyo yaparak enerji olarak yak ki vucut enerji olarak depladıgı yağları kullansın.. kardio şart degıl önemli olan enerjı harcama nabzının aşağı yukarı 120nin üstüne çıkmalı. skılaşmak ve şekle sokmak için ise egzersizlerin kralı squatı öneririm bu temel bır egzersizdir eger doğru yaparsan çok faydasını görursun teknıgını iyi öğren aksi taktirde kötü sakatlıklar yaratabılır. mekık, twist, dambıllarla saga sola egilem gibi egzersizleri asla yapma omurgana zararlı.. yarım sıkıştırma (yarım mekık) yapabılırsın.. ağırlık deyince aklına direk kol gücü gelmesin.. başarılar şimdiden

Erkekler Ne Diyor 1

• Yıllardır mekik çekerim ama bir saldın mı kas mas hayal oluyor ki benim gibi bazen yoğun olan insan sürekli zaman ayıramıyor spor işlerine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...