Karın yağlarını eritecek hareketler?

Arkadaşlar 1 ay içinde 5-6 kilo vermek istiyorum yememe dikkat ediyorum bunun yanında karın yağlarını eritecek hareketler yapmak istiyorum fitnese hatta yürüyüşe gitmeye bile vaktim yok evde yapabileceğim hareketler lazım. Gerçekten yapıp faydasını gördüğünüz harektler var mı arkadaşlar?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• fitness antrenörlüğü yapmış biri olarak ve yaşam tarcı edınmış biri olarak şunları söyliyebilrim vücut yağı depo edebılmek için erkeklerde göbek bayanlarda göbek basen kalça bölgelerınde toplar bu sebebple öncelikle yag yakımı yapmalısın bölgesel yag yakımı bütünyle kandırmaca.. bel bölgendekı yagları eritmen için vcuut yag oranını düşürmelisin buda diyetden geçer.. sana önerim diyetine baglı kal günlük aldıgın kalori miktarına dıkkat ve aldıgın kalorinin fazlasını kardiyo yaparak enerji olarak yak ki vucut enerji olarak depladıgı yağları kullansın.. kardio şart degıl ağırlıkta kaldırabılırsın burada önemli olan enerjı harcama nabzının aşağı yukarı 120nin üstüne çıkmalı. skılaşmak ve şekle sokmak için ise egzersizlerin kralı squatı öneririm bu temel bır egzersizdir eger doğru yaparsan çok faydasını görursun teknıgını iyi öğren aksi taktirde kötü sakatlıklar yaratabılır. mekık, twist, dambıllarla saga sola egilem gibi egzersizleri asla yapma omurgana zararlı.. yarım sıkıştırma (yarım mekık) yapabılırsın evde değilde spor salonunda çalışırsan daha faydalı olur bence.. başarılar şimdiden

1|0
    0|0
    • Diyet yapiyorun zaten simdiye kadar 12 kilo verdim ama karnim yinede erimiyor buyüzdeb diyetin yaninda hareketler yapmak istiyorum

• karında ki yağlar vucudun yag deposudur.. vuct yuzunuzden kolalrınız bacaklarınızdan yanı vcuut yagını toplam şekılde eritir en son göbekde ki depoya gelir.. sabırlı olun devam edin zamanla enerjı ıcın yaga ıhtıyacı oldugunda vucudunuz gobekten cekıcektır.. soyledıgım egzersızlerıde yaparsanız faydası olacaktır. düşük kalorili beslenmeyı unutmayın.. bol şanslar

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik çek çok işe yarar

1|0
    0|0
    • Günde kaç tane

• Maksimum noktanı bul birkaç hafta aynı sayıda çekip daha sonra fazlalaştır

Yükleniyor...