Kick box çok kas yapar mı acaba?

Başlamak istiyorum lakin omuzlarim falan zaten geniş bide kas yapmak istemiyorum.
Spor amaçlı istiyorum ve stres atmak ;)

Yapanlara soruyorum kas yapar mı çok haftada bi-iki gün etkilemez mi?

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlar kas yapmaktan bukadar korkmasına gerek yok.. boşuna korkuyorsunuz çunki.. o pdyumda gordunuz bayan vucutcular o hale gelmelerı ıcın yıllarını harcıyorlar ve anabolik steroid iğne kürleri yaptırıyorlar.. aksi taktirde okaar kas yapmak bır byan ıcın ımkansızdır cunkı testastoron hormunu cok dusuk sızde.. yanı yetışkın bır bayandakı testastoroun hormunu 10 yaşında kı erkek cocugyla aynı sevıyede.. bu nedenle korkmanıza gerek yok agırlık çalışmaktan korkmayın.. ayrıca kick box güçlendrir sıkılaşırsın kaslanmazsın.. başarılar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bir nebze yapar tabi.

0|0
    0|0
  • Kas yapmaktan kastın ne? Senelerdir yapıyorum o reklamlarda gördüğün fitnessçılar gibi vücudum yok. Vücut şekillenir. Kas hücreleri yapısını değiştirdiğinden vücut serteşir. Tabi ki hiç yapmayana göre görünüm biraz daha (şişik) kaslı olur. Ama sadece kick boksla fitness veletleri gibi olmazsın.

0|0
    0|0
  • Kick box antrenmanları kas yapmaz sıkı bir çekilde teknik çalışırsan kardiyo etkisi yapabilir ve bir miktar sıkılaşma sağlar. kondisyon sayılabilecek bir çalışmaya gitmezsen çok bir etki sağlamaz. Stres atmak için wing chun eğlencelidir tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Vucudunu sikilastirir ama kas yapmaz yillarca yapmazsan tabi :D

0|0
    0|0
  • Hayir kickboks da vucut agirligini kullandigin icin isinmada sinav squat gibi kaslarinin hacmi artmaz yani kas yapmazsin. Daha dayanikli, fit ve sık olursun, stres atarsin ;) bandajlari iyi bagla yumruk atarken bilegin zarar gormesin :)

0|0
    0|0
  • Stres atmak icinse kas yapip yapmamak cok onemli değil ozaman. Yapacagin antrenmanin agirligina gore kas gelisimi degisir

0|0
    0|0
  • Cok guzel burun kirigi yapiyor

0|0
    0|0
  • Cok yapmaz. Kasli kiz iyidir ben sevrim

0|0
    0|0
  • Boksta çok fazla kasa ihtiyaç yoktur normalde. Kas darbeye dayanıklı olmaz.

0|0
    0|0
  • Emin ol bacaklarin sana binlerce kez tesekur edicek

0|0
    0|0
  • Senin kasa ihtiyacin yok bir deri kemik kalmissin zaten

0|0
    0|0
  • zannetmem. zaten ilk yıllarda hep dayak yiyosun paso

0|0
    0|0
  • taş gibi kadın olursun devam ;)