Kapat

Özellikle beyler sizlere sorum?

Bizim boks veya kickboks aleminde çok dolanır şu laf; Mike Tyson ve Muhammed ALİ karşılaşsa hangisi maçı alır?
Hatırlatmak gerekirse; Muhammed Ali'nin Mike ile karşılaşma ihtimali yoktur çünkü Ali, Mike'dan çokça eskidir bildiğiniz üzere.
Muhammed ALİ -> Hız, çeviklik, güç
Mike TYSON ->Güç, Güç, Güç

Sizce böyle bir ihimal olsa, ALİ ve Tyson karşılaşsa hangisi alır maçı? :)

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• muhammed ali alır
    güç önemli tamam herkes biliyor bunu değil mi? biliyor.
    hızlılık pratiklikte bir o kadar önemli bence

0|0
    0|0
    • o değilde kızların böyle bir soru sorması ilginç hani :)

• İyi güldüm buna :)) profile gir açıklamayı oku, o zaman hak vericeksin bana

• a tamam o zaman makineciyim diyosun yani :)
      anlamıştım zaten

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• Ya şimdi Ali nin Freuser la Yaptığı maçla Tysenın Lorender Halfield mıydı neydi adamın adı çok benzer. Freuser aynı tysen gibi kaya gibi ama tıknaz, Tysen in unvan maçın da kaybettiği eleman da Ali gib uzun çevik ve hareketli.

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=QO9zlRM_2Io
    ben susayım muhammed ali konuşsun

1|0
    0|0
  • Muhammed Ali yi çok konuştu bu millet sanki o yaa ;) :)

0|0
    0|0
  • Baska isin yok mu be bacim ne boksu neyse ali alir

0|0
    0|0
  • Kim alır bilmiyorum ama gönlüm Muhammed Ali'den yana :)

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali alır bence.

0|0
    0|0
    • Ali affetmez diyosun :)

• Mike Tyson çok güçlü bir sporcu. Muammed Ali'de refleksleri çevikliği vs. olsun darbelerden kaçarken çok başarılı. Kısaca Mike Tyson nakavt edemezse puanlamada kesinlikle Muammed Ali alır.

• Muhammed Ali alır. Güç demişsin, Ali'de çok güçlüdür.. Ama en sevdiğim dövüşcü, Badr Hari' dir :) Kick box

0|0
    0|0
    • Hari teknik açısından çok zengin bir dövüşçü ama son 2 senedir şöhret bozdu Hari'yi herkesin gözünden düştü :)
      şu an tek idol "Gökhan SAKİ" :)

• Teknik ve Cesur :) Dövüş stili çok hoşuma gittiği için onu beğeniyorum. Gökhan SAKİ iyi hoşta, biraz vucuda önem vermesi gerekiyor. Tam anlamıyla profesyonel dövüşcü fiziğine sahip değil bence

• Tabii ki ali

0|0
    0|0
  • Tyson hangi dinden bilmiyorum müslümandan yanayim efsane Muhammed Ali alırdı..

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali

0|0
    0|0
  • mami havada karada alır

0|0
    0|0
  • muhammet ali alır boyu daha uzun olduğu için üstten kafasına çalışır mike aptallaşır ve kaybeder

0|0
    0|0
    • Benimde gönlümde yatan isim ALİ ama senin düşünce tarzın yanlış. Kısa boylu adamın aparkat vuruşları yapması daha kolay olur. Aparkat=bitirici darbe.
      Uzun boylu adamın avantajı ise; kolları uzun olduğu için rakibi kendine yaklaştırmaz.
      Yani iki fiziksel özelliğinde kendine özgü avantajları var :)

• ben pek anlamamda tysonun lenox levise diye birine yenildiği bir maçını seyretmiştim o taktikle yenmişti tyson dokunamamıştı bile

• Tyson un genc gali alir cok guclu

0|0
    0|0
  • Muhammed Ali efsanesi alır diyorum

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...