Herkesi ilgilendiren bir soru.

Merhaba beyler bayanlar , mesela 2 yıllık bir sevgiliniz var yaz başında kavga ettiiniz ondan soğudunuz istemiyorsunuz sevmiyorsunuz sonra 3 ay geçti okullar açıldı. Ama onlada herşeyi yaşadınız o sizin ilkleriniz her zaman yanınızda oldu destekçinizdi , herşeyini size verdi hep iyiliğinizi istedi. Ve bu kişiylede aynı sınıftasınız okuldada. Sınıfta onu görünce o soğukluk geçermiydi sizde yada napardınız

0|0
17|4

En İyi Kız Görüşü

• bir kavga yüzünden bu boyuta geldiysen düşünemiyorum ben seni sen evlensen ilk kavgada boşanmaya karar verirsin heralde.İlişkide tartışmalar illaki olacaktır bununla düzgünce baş etmek senin elinde.Tabi sınırlar aşılmadan.

0|0
    0|0
    • Ben değil o bana seni istemiyorum sevmiyorum dedi

Kızlar Ne Diyor 16

• 3 ay boyunca bir başkasına gitmediyse ısınırdım.. :)

0|0
    0|0
    • yalnız bunu ben demiyorum karşı taraf diyor bana seni sevmiyorum istemiyorum sıkıldım soğudum ve ablasınada birdaha olmıcak diyor yemin ediyor. ama öncedende yemın etmişti döndü kaç kere

• Sınıfta geçer . Geçmezse de aldırmaa :))

• İşte ablasına yeminler filan etmesi bidaha olmıcak demesi beynımı karıştırdı , daha öncedende böyle demiştide .

• kendinden nefret ettirecek hareketler yapmıyorsa soğukluk geçerdi

0|0
    0|0
    • sadece biraz sıktım barışalım diye o kadar , o bana dedide bunu :/

• Kindarım,kolay kolay geçmez o soğukluk.

0|0
    0|0
  • yedittirme soguklugunu erkeklerın yenı bahanesı mı bu da it gibi seviyorsun işte ne yapcan git kızla konuş ta mutlu olmaya bak.insan kolay kolay sevemez birini bunu da unutma.o yuzden sevdınmı bırakma! ayrılırsın barısırsın mıllet evlenıp ayrılıyor git mutlu olmaya bak beni dinle tecrube konusuyor;)

0|0
    0|0
    • Sevgilim bunu bana dedi ben ona değil :/

• o zaman geç karşısına sor tekrar başlayalım senı sevıyorum askım de:(

• Bunun neresi beni ilgilendiriyor çözemedim?İstediğin gibi davran banane.

2|0
    0|0
  • istediği yemini etsin okulda seni başka kızlarla konuşurken görürse tıpış tıpış gelcek anam bazı kızlarada rahat batıyor ha. takma arkadaş döner.

0|0
    0|0
    • aynen ona rahat batıyor şimdi :D

• geçerdi...

0|0
    0|0
    • Tekrar sevebilirmiydin ?

• işte yıpranmış ilişki. ayrıl barış, ayrıl barış kalp de dayanmıyor bir süre sonra. bence ümitlenme sonra daha çok üzülürsün..

• Bidaha dönerse konuşcam adam gibi ayrılmaya cesareti olmucak .

• Ben onu görünce hemen yumuşardım. Tekrar mutlu olurdum. Hele de ilklerim ondaysa... :)

0|0
    0|0
  • gecerdı herhal

0|0
    0|0
  • yani dayanmaya çalışırdım bi süre o soğukluğun geçmesini beklerdim geçmiyorsa zaten sonuç belli..

0|0
    0|0
  • Geçmez. Mazide kalan biridir o benim için

0|0
    0|0
    • Ama bizim ilşkimiz değişikti ayrılıyorduk barışıyorduk hep :/

• Valla orasını bilemem. Ben ayrıldığım kişiyle barışmam bidaha

• gecerdı herhalde

0|0
    0|0
  • sen kendini herkezden daha çok tanıyosun insanlar farklıdır ama bence unutamazdın o soğukluk geçerdi

0|0
    0|0
    • sevgi falan başlarmı peki tekrardan :/

• arkadaşa bidaha olması zor demiş

• zor demiş olmaz dememiş bunu açık kapı bil ve sıkma benden tavsiye bende sevdiğim kişiyle 5 saat önce krşı karşıyaydım 8 aylık bi ilişkiydi çok şey oldu benim yüzümden bitti zaman istedi bende 1 haftadır devamlı yakınındayım peşindeyim ama ele bişey gemiyo çok büyük yemin ettim hiç bişey yapmassa yapmıycam sende öyle yap .. deli gbi seviyorum ama elimden gelen sadece bu

• kesin geçerdi ve barış dönemi başlardı

0|0
    0|0
    • diyorsun ?

• bilemem biraz da sen düsün..

• okul zamanı dayanamaz gibi gelyor bana

• bunlar onceden yasanmıs olabılır ama artık ayrıyız yapacak cok da bırsey yok hanı

0|0
    0|0
  • Ayrıldığım kişiye asla geri dönmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beni de ilgilendiremedi:(

0|0
    0|0
  • Seviyorsan geçmeli.

0|0
    0|0
    • Ama karşı taraf diyor sevmiyorum istemiyorum soğudum sıkıldım birdaha olmıcak falan diye yeminler ediyor

• Pekii neden ?

• Değmez bence. Üzme kendini.

• Beni ilgilendiren bir konu göremedim.

0|0
    0|0
    • fikir merak ettim her insanın başına gelebilir

• geçerdi

0|0
    0|0
    • Ama karşı taraf diyor sevmiyorum istemiyorum soğudum sıkıldım birdaha olmıcak falan diye yeminler ediyor

Yükleniyor...