Arkadaşlarınıza, ailenize şaka planlamaktan hoşlanır mısınız?

6-7 yaşlarındayken benim dayıoğluna yapmıştım bir şaka ki tarihe geçti aile içinde, gecesinden geldi aklıma bizim evin üst katı inşaattı o sıralar çıktım ikinci kata pusuya yattım nişangahımı hazırladım depoyu fullemek için aldığım 1,5 luk pet şişeyi 5 dk gibi bir sürede gömdüm dikizleri açtım sessiz sakin hain planımı gerçekleştireceğim anı sabırsızlıkla beklemeye koyuldum o an gelmişti dayıoğlu evin arasına doğru yavaş adımlarla geliyordu menzile girmesini bekledim ve indirdim tumanı saldım sidiği aşağı doğru ve ve ve inanılmaz birşey oldu kardeşim evden çıkmış görüş açım dışında menzile girmiş onun kafadan aşağı çüydürmüşüm annem 3 gün dinlenip dinlenip dövmüştü ama hala hatırlar güleriz ailecek :)

Sizinde varsa ilginçlerinden birkaç tane paylaşırmısınız.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• kuzenime diş macunlu kremalı biisküvilerden yedirtmiştim o anı hayatta unutmayız ailecek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu senin yaptığın şakalar gbi değil ama ablamla küçükken kovalamaca oynarken kafam televizyon sehpasına gelmişti epey bir dikiş attılar unutamadığım olaylardan biridir.Bu arada neden fizikçi yazıor fizik falan mı okuorsun merak ettim?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben hiç böyle şeyler yaşamadım hayret :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...