Erkek/kızdan aldığınız en sert tepki nasıldı?

İçine kapanık mahtem sevdası yaşar kimisi platonik olmayı seçer bunuda seçim haline getirir bir süre sonra bir türlü teklifte edemez. Rüyadan uyanacağından yada red edilme korkusu onu ürpertir.

Yinede içinden çıkamaz ve teklif eder peki aldığı yanıt nedir?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• teklif etmedim ama hoşlandığımı belli etmeye çalıştığımda aldığım tepkiler hep "beni yeterince tanımıyorsun" tarzında hep küçümseyici, yok sayan, ilgimi değersiz bulan nitelikteydi. Aynı kızın birlikte olduğu erkekleri görünce kendimden utandım sonra. Değmez. Doğru kişiyi bulmak çok zor

0|1
    0|0
  • Bende teklif edemiyenlerdenım :)

reddetmek kısmına gelınce ben hıc bır kısıyı reddetmem tanıyana kadar yanı ınsanları dıs gorunuse yargılyanlardan degılım .

0|0
    0|0
  • Biz sadece arkadaşız.

0|0
    0|0
  • Onu siz bayanların cevaplaması gerekmiyor mu ? Reddeden de sizsiniz kabul eden de. :)

0|0
    0|0
    • Red edildiğinde aldığı en sert tepkiyi merak ediyoruz kişinin yani nasıl terslenmiş

• iki teklif aldım kabul ettim

bir teklif ettim sadece arkadaş kalalım =)

0|0
    0|0
  • deniz kenarı biyerdeyiz, arabadan indim sinsice yaklaştım avıma, "siz bi yere ayrılmayın, 2 bira alıp geliyorum" dedim. demez olaydım... arabaya binene kadar arkamdan bağırdı ne salaklığım kaldı ne sapıklığım :D

0|0
    4|1
  • walla hiç teklif etmedim bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • teklif değil ama olma istekli tavrıma cevabı aramızda bu kadar muhattap olcak bişey yok olmuştu:)

0|0
    0|0
  • bende teklif etmeyenlerdenim :D kendimi evleneceğim kıza saklıyorum. :D

0|0
    0|0
    • onada teklif etmeyeceğine göre nasıl olacak bu iş :D

• daha zamanı varya bakarız :D

Kızlar Ne Diyor 6

• hiç reddedilmedim, çünkü hiç teklif etmedim. bana teklif edenlere kibarca davrandım. sert tepki vermedim. verdiğim en sert tepki: "hocam allah aşkına şu konuyu kapatın artık" fazlaca yüzsüz ve de yapışkan olanına o da.

0|0
    0|0
  • başım ağırıyor .

0|0
    1|1
  • Reddetti :D

0|0
    0|0
  • kımseye teklıf etmemışımdır gelenlerdende bi kaçıcnı fena haşlamısımdır

0|0
    0|0
  • boyle bırseyı aklın alıyor mu? salakca :/

0|0
    0|0
  • Hiç teklif etmedim, genelde sert tepkileri ben veririm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...