Yanınızda dolaşan bir kız olsa

bir kız var diyelim ve bu kız sürekli yanınızda dolaşıyor siz nereye gitseniz sizinle gelmek istiyor size salak salak gülüyor ve bakışlarını üstünüzden alamıyor bazen saçma sorularda soruyor ve konuşurken çok yakın duruyor üstünüze eğiliyor falan bu kız hakkında ne düşünürdünüz bide bu kızdan baya bi büyük olduğunuzu düşünün 20 yaş falan ve evlisiniz bunu kızda biliyor

Güncellemeler:
bu sorum erkeklere :)) bayanlarada şöyle bi soru böyle bi durumu dışarıdan görseniz ne düşünürdünüz ?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• benden 20 yaş küçük kız hala bez takıyor. karşı komşumun kızı aynı hareketleri yapıyor. beraber top oynuyoruz falan.

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Evli olsam neden baska bir Kızla gezıyım dolasayım kı

ha arkadaslık anlamında gezebılır veya bır akrabamdır ama genede eger evlıysem ve bana sırnaştıgını fark edersem iki tokat yer benden

1|0
    0|0
  • Salaklığın zirvesinde, bir müddet sonra düşüp çakılacağını düşünürüm...

1|0
    0|0
  • Sadece Hayranlık ve Örnek alma eğilimi derdim...

1|0
    0|1
    • evet işte öyle istediğim cevap buydu teşekkür ederim

• evli olmayıp 20 değilde 10 yasta olsa aramızda boyle kızada razıyız her yere gider eylenirdik

0|0
    0|0
    • böyle kızada razıyız derken kızda bir sorunmu var

• :) teşekkür ederim

• rica ederim ne demek sordum soruyu güzel ve etkileyici konuydu devamını beklerim ama ben senin oldugunu nerden bilecem

• Yapma böyle şeyler, bak adam madem, kendine göre birini bul. Niye yazıyorsun arkadaş kocaman adama.

Yapma sayın soru soran, böyle şeyler yapma...

1|0
    0|0
    • yapmamaya çalışıyorum elimde değil ama kendime dışarı çıkmayı yasakladım yoksa elimde değil direk onun yanında buluyorum kendimi

• evet başarabilirim başaracağımmmm :)

• Ohhoo ben bulaşığı bitirdiysem şu 27 dakka içinde bide üstüne çay yaptıysamsen bu işi halledersin :P :D

• Tokadı basarım..

1|0
    0|0
  • Kaşınma adamı zıvanadan çıkarma pui.

1|0
    0|0
  • Düzgün bir şekilde 1 gerekirse 2 kez uyarıırm hala devam mı ediyor 3. sefer kalbini kırarım

0|0
    0|0
    • ama bu şahıs bide yüz veriyorsa o kızaa :/ keşke senin gibi olsa uyarsa :)

• evet anladım cevabın için saol

• Rica ederim :)

• kaşar olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
    • hadi ya tüh ama kız kaşar değil bunuda biliyorsunuz :D

• evli erkeğe asılan kız kaşardır ister kabul et ister etme.

• :/ sadece hoşlanma ama doğrusu soruyu ben sordum cevaba katlanacağım :) ama kabul etmiyorum :D

• aman ne olacağı belli olmaz ipleri sıkı tut ama dengeyi de iyi kur fazla sıkarsan da olmaz :)

0|0
    0|0
    • öyle yapalım o zaman :)

• ilette bana sardırma sonra .d

• ahah tamam

• +İlk görüşte aşka inanır mısın?

- evet

+çok safsın!

der kalbini kırarım

0|0
    0|0
    • çok sağol ya intihat edecem senin yüzünden :)))

Kızlar Ne Diyor 2

• hımmm bu kişi bana göre zaten küçük bir çocuk oluyor:)) beni sevdiğini düşünürdüm sevimli gelirdi herhalde ne bileyim..)) şaka bir yana ama o anlattığın gibi bir erkek olsam niyetime ve tıynetime bakardı ne düşüneceğim, iyi niyetli, bir erkek görmezden gelir umursamaz, kötü niyetliyse kullanmaya çalışır. kendinden 20 küçük bir kıza başka amaçla bakmaz hiçbir evli erkek.

0|0
    0|0
    • hm bilmiyorumki niyetini bi bakıyorum çok iyi niyetli görünüyor bi bakıyorum garip bir soru soruyor mesela korkuyormusun gibisinden bi şey sormuştu :/

• onu bilmem ama köpekbalığına yem olmaması lazım.

• tabi o köpekbalığını oda istemiyorsa sorunda taaam orda hem yem olmak istemiyor hemde istiyor ://

• lezbiyen olduğunu düşünürüm :P

1|2
    0|0
    • bi dakka soru eksik :D bunu erkeğe yapıyor o kız :D

• biliyorum, eğleniyordum :D senin eşine yapıyorsa düpe düz elinden almaya çalışıyordur ne yap ne et uzaklaştır

• öyle bi şey olursa o kızı öldürürm bi kere :)

Yükleniyor...