Sporcu arkadaşlar yardımcı olurmusunuz?

Ben 18 yaşındayım 1.90 boyum ve 97 kilom var. Benim hedefim incelmek ve kaslı durmak ama hafif zayıf kaslı yani şiş durmak istemiyorum , 85 kiloda ve kaslı olmak istiyorum 10 kilo vermem gerek kimi az cardiyo ve ağırlık bas yağ öyle yanar dedi kimiyse fazla cardiyo arkasına boş ağırlık çalış dedi bana program verebilirmisiniz ama çok zorlamasın haftada 3-4 gün gidicem weider lcarnitin 2000 mg kullancam ayrıeten bu 10 kiloyu 2 ayda vermem sonra kas yapmam gerek askeri sınav için.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle kilo vermek için düzenli beslenmen gerekir.
    istediğin kadar cardio yap ama düzenli beslenmezsen hiç bir işe yaramaz.
    beslenmeni düzene soktuğunu varsayarsak günde 30dk ağırlık antremanı ve 30dk cardio işini görür.

0|0
    0|0
    • Abi nasıl yol izleyim mesela ilk cardiyomu yoksa ağırlıkmı?
      Bana program verebilirmisin?
      Zayıflamak ve sıkı olmak için olabildiğince ağırlık basmalımıyım yoksa boş demirmi?
      Diyet önerebilirmisin kahvaltı yapmam öğlende az yerim akşam açılırım azcık en fazla üç öğün olursa iyi olur

• Valla alışkanlık :) geçen markette kasiyere abla diyordum meğerse ortaokuldan tanıyormuş beni :) bende 18 im

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kilo vermek ve kaslarının şişmemesi için en iyi yollardan birisi antrenman gününden sonra ki gün tempolu koşularla cardio egzersizleri yapmaktır.

0|0
    0|0
    • Abi bana uygun program verebilirmisin? Ben zayıf ve sıkı olmak istiyorum yağ oranım fazla birde diyet önerirmisin?

• Salona girdiğin gibi germe hareketleriyle başla en az 15 dk sürsün. Aksi takdirde sakatlıklara yol açılabilir. 1. ay programın:
      Bicepsler: ''Flat Bench Press'' 3x8 ''Flat Bench Dumbbell Flyes'' 3x8
      Omuzlar: ''Front Press'' 3x8 ''Back Press'' 3x8 ''Lateral Raises'' 3x8
      Bu arada Deadlift hareketini harmanla
      Kollar: ''Barbell Curl'' 3x8
      Kanat: ''Lat Pulldown'' Enseye çekiş 3x8
      Bitişi Squad ile kapat
      Bana göre en iyi ve kısa sürede en etkili çalışma programıdır. Fitness'ta yeniysen eğer set sayılarını düşürerekte yapabilirsin 2. ay yükseltiriz.

• Tamam abi sağol

• çalış senin de olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...