Hayatta iki kadını sevdim...............? : (

Hayatta iki kadını sevdim biri terketti diğeri ise geçen hafta evlendi ve ben kimseyi sevemiyorum artık çoook efkarlıyım kader ağlarını yalnızlıktan yana örmüş,yine yalnız bir akşam efkar dolu yüreğim ve sizden içkinin yanında gidecek damar olmasa da ağlatabilecek şarkı tavsiyesi bekliyorum yalnızlığımın şerefine hadi bakalım öneriler gelsin :)

Güncellemeler:
sorun seven birinin çokması değil ki ben sevemiyorumartık kimseyi sıkıntı bu

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ickiyle hersey duzelmez arkadasimvardir Allahin bir bildigi hayirlisi buymus demek ki oyle olmus. Uzulmeye degmez gercekten acin taze oldugu icin boyle dusunuyorsun biraz zaman gecsin kendin anlarsin yaptigininin ne kadar yanlis oldugunu zaten. Karsina elbet seni seven biri cikacaktir sabirli ol ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• rober hatemo beyaz ve sen ya da eskilerden carsambayı sel aldı bir yar sevdim el aldı etkili oluyor beni aglatıyor bazen..

0|0
    0|0
  • Kısmet değilmiş ağlasan ne çare?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ramazanın ilk gecesi ulan ?

0|0
    0|0
    • karışmaaa derdi büyük:)

• herifin sevdigi kız benim değil yanlış yazmışım:)

• alni secdeye gelsin adamlığımı basarim ki huzur kaplayacak onu. Neden kötü olanı yaparız ki dara düştüğümüz de bize işte ya kulum diyen Rab var.

• hülya suer-yar demedin:)

0|0
    0|0
  • Cilgin Sedat - Senin Ihanetini Ayakta Alkisliyorum...insanin icini yakiyor be abi

0|0
    0|0
  • Ramazan gelmeseydi içerdik be kanka.

0|0
    0|0
Yükleniyor...