Türkiye 'de yabancı sınırlaması kaldırılacağı konuşuluyor görüşünüz nedir?

Türkiye 'de yabancı sınırlaması kaldırılacak yerin İngiltere 'de uygulanan uygulamanın yürürlüğe sokulacağı konuşuluyor sizce Türk futbolu için iyi bir adım mı yoksa kötü bir adım mı olur?

İngilterede ki uygulama şu şekilde yabancı kontenjanından alınacak olan futbolcu kendi milli takımının en az son 2 yılda oynadığı maçların %50 'sinde oynamış olması gerekmektedir. Bir taraftan bakıldığında kalitesiz yabancının gelmeyeceği anlamı taşır.

• Yabancı Sınırlaması Bu Haliyle Yeterli
    25% (1)40% (4)36% (5)Oy Ver
  • İngilterede ki uygulama yürürlüğe girsin
    0% (0)30% (3)21% (3)Oy Ver
  • Hiç sınırlama olmasın
    75% (3)30% (3)43% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sınırlama olmamalı kota olmalı. Örneğin 5 olarak belirlenen kotalının aşımında her yabancı oyuncu için federasyona para yatırılmalı. yatırılan para kota hakkını kullanmayan takımlara bölüştürülmeli. böylelikle isteyen istediği gibi ybancıya sahip olurken. yerli politikası güden fakir kulüplerede farklı bir ödenek sağlamış olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsallah kalkar

0|1
    0|1
  • Çok iyi olur. Başarılı olmak istiyorsan sınırlama olmamalı

0|0
    0|0
  • Yabancı Sınırlaması Bu Haliyle Yeterli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Galatasaray'ın önünü keselim derken milli takımıda batırdılar yaptıkları bu hatayı derhal düzeltmeliler

0|0
    0|0
  • ingilteredeki uygulama yerine ab ülkelerinden alinan oyuncular yabanci sayilmasin
    daha faydali

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sinirlama olmamali en azindan uygulasinlar gzl bir uygulama bence.

0|0
    0|0
  • sınırlama bencede saçma ama şöyle bir durum var sen bunu duyurdun insanlar ona göre plan yaptı ben Bjklıyım Bjk'a yüklü bir tazminat ödenecekse yapsınlar ama yok öyle pardon deyip geçmek versinler 50-100 milyon tl geçsinler

0|0
    0|0
  • Hocam der ki "eğer bir işi nasıl yapıcağınızı bilmiyorsanız İngilizler o konuda ne uygulamış onu dikkate alın" bende eksiksiz katılıyorum bu söze

0|0
    0|0
  • Hiç sınırlama olmasın

0|0
    0|0
  • Kaldırsınlar ne bu elemanların gtü kalktı biraz sürünsünlerde akılları başlarına gelsin.

0|0
    0|0
  • fark etmez.

0|0
    0|0
  • sınırlama olmasın

0|0
    0|0
  • Gelecek sene için yabancı kuralı 6+2 olacağı söyleniyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...