Düzenli spor yapan biriyim, fizigim iyi sayilir (resimli) ama bel bölgemi daha fazla inceltmek istiyorum?

http://i.hizliresim.com/Z15RG3.jpg

Hangi spor dali veya egzersiz bana yardimci olur sizce?

Güncellemeler:

0|1
45|274

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 273

• iyi ki varlar, illa gözümüze sokucan :)
    yarışlara katıl bence

6|8
    0|1
  • vücut yağı depo edebılmek için erkeklerde göbek bayanlarda göbek basen kalça bölgelerınde toplar bu sebebple öncelikle yag yakımı yapmalısın bölgesel yag yakımı bütünyle kandırmaca.. bel bölgendekı yagları eritmen için vcuut yag oranını düşürmelisin buda diyetden geçer.. sana önerim diyetine baglı kal günlük aldıgın kalori miktarına dıkkat ve aldıgın kalorinin fazlasını kardiyo yaparak enerji olarak yak ki vucut enerji olarak depladıgı yağları kullansın.. kardio şart degıl ağırlıkta kaldırabılırsın burada önemli olan enerjı harcama nabzının aşağı yukarı 120nin üstüne çıkmalı. skılaşmak ve şekle sokmak için ise egzersizlerin kralı squatı öneririm bu temel bır egzersizdir eger doğru yaparsan çok faydasını görursun teknıgını iyi öğren aksi taktirde kötü sakatlıklar yaratabılır. mekık, twist, dambıllarla saga sola egilem gibi egzersizleri asla yapma omurgana zararlı.. yarım sıkıştırma (mekık) yapabılırsın..1. foton daha yaglı gorunuyordu yanları.2. foton daha iyi bendce... takıldıgın nokta olursa sorabilirsin.. başarılar şimdiden

0|0
    0|0
    • Oncelikle bana yardim amaciyla vaktini harcadigin, ve uzun yazi paylastigin için tesekkür ederim. Squat'i ucuncu gunde biraktim evde merdiven inip cikamiyordum artik, o derece sizliyordu bacaklarim.. Yarim-Tam mekik hepsini denedim pek faydasini goremedim. Yesil Cay, gibi faydali bir suru sey ictim ama düzenim bozuldu.. Tek care sanirim deli gibi kosmak, hiç durmadan onlarca dakika :))

• squatı ücüncü günde bırakman çok normal ben squat yapınca iki gün zombi gibi yürüyorum:) squat ılk zamanlar kas agrıları yasatıcaktır ancak zamanla duzelirdi erkenden bırakmışsın.. yinede alternatif olarak leg press yapabilirsin enazından dene gör derim.. mekikler işe yaramaz faydalı bıtkı çayları işe yaramaz.. deli gibi koşmakta biryere kadar iyi güzel ancak belini yani vucut hatlarını ortaya cıkarmak sıkılaştırmak için ağırlıkla egzersiz yapman şart.. bunu ne plates ne zumba na tumga vs şeyler saglar.. ağırlık kaldırmaktan korkmayın.. bayanların çoğu korkuyorlar kaslanırım fılan dıye yok öyle bırsey pdyumlarda gördugunuz bayan sporcular o şekıle gelmek için steroid iğneler kullanıyorlar.. kısaca koşu guzel evet ama agırlıgıda ekle ve en önemlisi ise diyet.. düşük kalorili beslenmeye çalış..

• 3|3
    0|4
  • ilk resme baktığımde memeeeeeeeeeeeeee dedim sonra ıyk dedim göbeğe bak dedim kapadım hemen

6|5
    7|17
  • Bel inceltmek için önemli olan şey öncelikle beslenmedir. Kotu beslenirsen istediğin kadar spor yap hicbişeye yaramaz.

düzenli bir beslenmeden sonra spor olarak fitness oneririm

1|0
    0|0
    • Sen baya ilgilisin spor ile belli 😊

• Mesela bana gore degil alti ogun yemek yemek, ara ogunlerde kuru meyveler yemek.. Zaten ogle arasi hizli hizli bir seyler yiyorum, rejim yapamiyorum zaten hiç yapamadim ki :) yok mu soyle mucize Bir formul? :)

• öncelikle güzel bir vücuda kavuşmak istiyorsan mucizevi birşey beklememelisin ve çok sabırlı olmalısın. bu arada 6 öğün yemene gerek yok. kendine 4 öğünden oluşan güzel bir beslenme programı oluştur. Bu program protein ağırlıklı olsun ve mümkün olduğunca yağ ve şekerden uzak bir program olsun. Besinler ve besin değerleri hakkında bilgin yoksa beraberde bir beslenme programı oluşturabiliriz.

• la bu bizi dover abi :D
    ben begendim kim nederse desin
    spor yapan erkek candır
    spor yapan kadın canandır :D

1|0
    0|1
  • http://i.hizliresim.com/z2gE7g.jpg senin ki de fena değil ;)))

0|0
    0|0
  • Gayet iyisin bence...

1|0
    0|0
  • Yan bölgeler için birkaç önerim var. Yan tarafta biriken yağlardır ve yediklerin içerisindeki yağlar ilk olarak o bölgede birikirler. Protein ağırlıklı yiyerek o bölgedeki yağları kolayca eritebilirsin. Bunun dışında bu videodaki http://www.youtube.com/watch?v=IkiJRoOxAXQ 2. ve 4. hareketleri yapabildiğin kadar yap bunun dışında da dambellı bir elinle kalçanın yanında tut ve diğer tarafa eğil 1 ayda birşey kalmaz daş gibi olursun.

1|0
    0|0
    • Elimden geldigince yapicam artik tas mi olurum daha beter bir sey mi bakcaz artik :) sagolasin.

• Kolay gelsin o zaman :)

• Fiziğin iyi bence. Beslenmene dikkat ederek daha da iyi olabilirsin kısa sürede.

0|0
    0|0
  • Güzel vucudunu sevdim.

1|0
    0|0
  • Düzenli bir şekilde karın çalışmalısın bence. yan mekik, düz ve ters mekik. daha fazla kalori harcamak için SPİNNİNG derslerine katıl. normal bir koşu bandından daha fazla kalori harcatıyor.

1|0
    0|0
  • Rahatsız edici olmamakla beraber göbek bölgende vucudunun görünen kadarıyla az miktarda orantısızlık var. İmkanın varsa yüzmeyle ilgilen tüm vücudunun eşitmiktarda kilo vermesini ve düzene girmesini sağlar. Mekik çekmek yağ yakmaktan öte kas yapar. Belin konusuna gelince plates tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Orantisizlik var evet, bacaklarim cok Ince bel kalin. 2 veya 3 kilodan fazla vermek istemiyorum, bolgesel zayiflama benim istedigim ama pek mumkun gorunmuyor gibi..

• Çay bardağı olmana az kalmış.
    Leg circles , Plank , Saw egzersizi yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • İk resimde bel bölgendeki fazlalık görülebiliyor. İkinci resim belki daha net ama bel bölgenin her iki tarafı da kapalı olduğundan, bir şey görünmüyor. Yani biri kolun, diğeri de elin yüzünden kapatılmış. O yüzden ilk resme göre söyleyebiliyorum. Bu arada kalçana doğru da sanki bir fazlalık var gibime geldi. Yanılsama olabilir tabii ya da kalçanın yapısından kaynaklı yanlış anlamış olabilirim. vucutgelistirmehareketleri.org/bel-egzersizleri/ Bu sayfada aşağıda birkaç madde halinde belirtilmiş. Google'de farklı kaynaklar da mevcut. Kısacası, yan kasları çalıştırmanı sağlayacak hareketler yapmalısın. Oradaki kasları pek çalıştırmamış ve yağları da yakamamışsın.

0|0
    0|0
  • Şekeri ve asiti kesip taze yeşillik tüketimi artırın. 1-2 aya düzelir spora bile gerek kalmadan ama günlük kalori alımını biraz düşürmeniz gerek.

İlla spor yapacağım diyorsanız mekik olabilir

0|0
    0|0
  • ayva göbekli hatun iyidir ama tabi bu senin seçimin şöyle bir yol sunayım uzun bir düz sopa alarak omzuna koy ellerine üzerine koy ve kalçalar sabit kalarak sağa sola döersen iyi bir sonuç alacaksın box ta ben ole yapıyodum incelmişti baya

1|0
    0|0
    • Çayi kahve'yi sekersiz içiyorum ama her gün çikolata yiyorum nasil birakicam onu

• özelden yaz bir kardeşim bel konusunda yardım edeyim irade sahipliliğini günçlendirirsin hem

• kardeşim dedim ama kaç yaşındasın bilmiyorum belki ablamsındır kusura bakma o konuda :D

• Sende bölgesel yağlanma var ve kalıplaşmaya doğru gidiyor. Kurtulmak istiyorsan tek çaren mekik. Kimyasala bulaşırım diyorsan yağ yakan bir çok şey var ve kullanabilirsin.
    Zamanla daha çok oturucak kıvamda ve ertelememelisin; yoksa yağ aldırmak zorunda kalabilirsin ki sarkmaya gidiyor.

0|0
    0|0
    • Farkindayim. Liposuction için çok erken ya, 24 yasindayim henüz.. Is disinda da vaktim kalmiyor fazla, ne kadar mekik çekmem lazim günlük, bir sekle girebilmek için?

• Cok zor seyler degilmis aslinda bakarsak, limonu da sevmem pek ama onu da hayatima dahil ederim eger yarayacak ise. Eyvallah :)) sn KahveSigara

• Yağ yakmada kesinlikle önceliği olan besinlerdendir.
      Rica ederim sevgili kullanıcı, başarılar dilerim :)

• spor yapıyorum diyorsun ama fazla kasmıyorsun sanırım kendini

bellki ilham verir...
    http://www.youtube.com/watch?v=sEw99tlwwQU

1|0
    0|0
    • Tamam yapiyorum ama yedigime ictigime hicbir kisitlama getirmiyorum, bu da Bir gerçek..

• zayıflığın iyi, bence de kısıtlama getirme :)

• iyisin işte.. iç organlarını mı eriteceksin daha?

ayrıca bundan daha zayıfının daha güzel olacağı kanısına nasıl vardın? hiç bir erkek iskeletle sevişmek istemez emin ol..

0|0
    0|0
  • Karın çalışman şart mekik yarım mekik tiwist birde bol karbonatlı ılık su iç taş olursun

1|0
    0|0
  • Mekik çekmediyse bel çevresinde incelme bekleme ;)

Sabah ve akşam yatarken ve kalktığında çekebildiğin kadar mekik çek belini ve boynunu zorlamamaya özen göster ;) Başka da bir şeye ihtiyacın yok. Tecrübe ile sabit ;)

0|0
    0|0
    • Belirli bir rakami var mi, kac tane mekik cekmem gerekiyor her gün?

• Belini ve boynunu zorlamadan çekebildiğin kadar çek. Eğer tam mekik yapamıyorsan yarım mekik de olabilir zamanla 3'er 5'er arttırırsın. Vücudun ne kadar spora yatkınsa o kadar çok çekebilirsin. Yatmadan önce canın ne kadar çekmek istiyorsa hedef koy yorulduğunda biraz dinlenip devam edersin ;) Kendi vücudun kaç taneyi rahat yapabildiğini sana söyleyecek ;) Zamanla bugün sana uçuk gelen sayılarda mekiği aralıksız bile çekebilir hale gelebilirsin ;)

• 1|0
    0|0
  • Yüksek protein + düşük karbonhidrat + CLA/L-Carnitine/Termojenik/Yeşil çay ekstresi + Kardiyo + Yüksek tekrarlı ağırlık çalışması + Bol su + En az 6 öğün

0|0
    0|0
  • böyle kalsın

0|0
    0|0
  • Yaradana kurban massallahhhh

1|0
    0|0
  • siz kadınlar bela arıyonuz valla. bir de şu sıfır beden olayı yok mu :D yav etli butlu kadın iyidir.

0|0
    0|0
  • göbek var biraz, ikinci resimde göbeğini içine çekmişsin.

1|0
    0|0
  • nasıl bir günah işlediysen artık ALLAH seni taş yapmış , taş gibi hatun olmuşsun :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    243

Kızlar Ne Diyor 45

• belin çok kötü duruyor ya kütük gibi. kıvrımın olsa manken olacak kızsın. bel inceltme hareketleri yaz google amcaya onları yap

1|0
    0|1
    • Aynen ya kutuk gibi, ust bolumumde var sorun

• biraz karın kası yaparsan iyi olur mekik çek, beli inceltmek için ayakta dur bacakların kapalı sağa ve sola doğru dönebildiğin kadar dön bu beli inceltiyo iyi oluyo

1|0
    0|1
    • Gercekten faydali mi onu yapmak?

• Hafif belli six pack ne hos olurdu :D

• aynen harika olurdu bende var ama pek belli olmuyor daha çok çalışmam lazım :/

• memelerini neden gösteriyorsun, göbegin hakkında sorun varsa sadece oranı çek; mode on: Prim

4|1
    0|0
  • Canim benim bensw iki yildir fitness yapiyorum ama sen cok orsntisiz spor yapmissin hani su an da bende kas yok belim ince kalcalarim genis ora tili senin orantisiz bir spor olmaz bilmiyorm hangi sporu yapiyorsun da squat hem kalca hem bele agirlikli oluyor. Yani bide her kadinin vucut yapisi farklidir benim spordan öncede belim ince kalcam genisti senin dumduz gidiyor o yuzden biraz zor. Kemikler cikar daha fazla spor yaparsan

1|0
    0|0
  • Spor yaptığın pek belli olmuyor yukarıdan resim atarsan sadece ben ve ks ailesi senin göğüslerini görmüş oluruz. Aynadan resim atmalısın. Eğer çok istiyorsan belli aralıklarla korse tak. O da zararlıdır ama çok istiyorsan zararını önemsemezsin ki zaten. Her neyse. Sana tavsiyem düşük bel giymemeye bak vücut şeklini önemsiyorsan. Simitlerin çıkmış çünkü. Ve belini daha inceltemezsin. Fiziğinin şekli o. Acımasız bir yorum oldu ama idare edeceksin artık :D

1|0
    0|0
  • Bol bol twist

1|0
    0|0
  • Platesssssssss

1|0
    0|0
  • Ya kusura bakma ama fiziğini hiç beğenmedim inan ki seni yermek için söylemiyorum hiçbirimiz kusursuz değiliz ve herkesin göz zevki ayrı :/ fakat fiziğin hoş durmuyor ya da fotonun çekiliş şeklinden öyledir 😕😕

2|0
    0|0
    • Yok niye kizayim olur mu hiç, seviyesizce Ve ahlaksizca olan yorumlara kizarim Hatta kizmam bile cevap vermem olur biter. Kusurlu oldugumu Kabul ediyorum sadece ne kadar goze batiyor onu merak ettim. Cevabin icin tesekkür ederim.

• Mekik cek

1|0
    0|0
  • karnini icine cekmekten oleceksin ya

3|1
    0|0
  • ben begenmedim yaa :(

1|0
    0|0
  • ikiside net değil yukardan çekmişin bişe anlaşılmıyor ama internete bel inceltme hareketleri yaz bisürü video çıkıyor onları yapmanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Fazlasını istemene ne gerek var ki iyisini işte böyle. Belki sana çok incelik yakışmıycak vücut yapına gitmiycek.

0|0
    0|0
  • Ben yan mekik normal mekik plates hareketleri yapiyordum , simitlerin varmis gibi duruyor yanlari erit bence ^-^

=^-^=

0|0
    0|0
  • kırılma darılma da ben fiziğini hiç beğenmedim ya. omuzların kalçandan geniş olduğu için belin ince durmuyor. bence kalça çalışıp zaten ince olan belinin inceliğini öne çıkarmalısın. ayrıca yanlardan simit de değil ama kemiklerin çıkmış, muhtemelen düşük bel giydiğin için. onun dışında sıkısın zaten ki ince bir kızın sıkı olmaması saçma olurdu. sporu kusurlara yönelt bence

0|0
    0|0
  • Belini biraz daha inceltirsen sadece bayan göğüs olacaksın. Bacaklar zaten çok ince. Kalça yapmaya çalış galiba sporla kalça büyüyormuş yanlış bilmiyorsam, hatta bel bölgesini ince tutmaya çalışırken aynı anda kalça için kılo almayada çalışabilirsin.

0|0
    0|1
  • kickbox ve yogayı dene. en alt kaburganıda aldırabilirsin. victoria secret mankenleri aldırıyor işede yarıyo

0|0
    0|1
  • aynı sıkıntı bende de var :( çok abur cubur yiyorum ondan sanırım :(

0|0
    0|0
    • Su an cips yiyerek cevap yaziyorum sana :(( :D

• :D al işte bende çok yiyorum canm ondan hep sdc göbeğim var zayıfım şaka gbi :)

• iyi cekmissin göbeği :)

1|1
    0|0
  • memen güzelmiş <3

1|1
    0|0
  • karnını içine mi çektin

1|1
    0|0
  • Biraz diyafram kasini icine mi cekmissin ne.

0|0
    0|0
  • Şöyle vucutları görünce vucudumun olmadığını hissediyom :) Ruhen geziyom sanki fsadsafsad

1|0
    0|0
  • karsıdan bir resim olsa daha net anlasılırdı bence usten cektigin icin oldugundan daha kalın gorunuyorda olabilir

0|0
    0|0
  • bel zaten ince ama azcık göbek var gibi orası da gitse çok hoş olacak böyle de fit duruyor o ayrı

0|0
    0|0
    • Dogru bir yorum. Tesekkür ederim.

• Kanka senin baya baya gobegin var

0|0
    0|0
  • iğrenç o ne be erkek vücudu gibi :D

0|1
    0|0
  • karnını içine çekmişsin.. çok belli oluyor. bu arada hulahop çevir belinde

1|0
    0|0