Rahatlıktan yana mısınız?

Ben kızların yanında çok rajat biriyim yani çoğu insanın çekineceği şeylerden çekinmiyorum içten ve herşeyi gerçeğiyle yaşayan biriyim örn: diyelim bir yere oturmaya gittik hesabı ben odiycem dedim o dedi yok ben odiyim elime ben alıp parayı çıkartıp param yetmesse üstünü tamamlarsın diyebilen bir isanım yani herşeyi gerçekçi ve açık sözlü doğal espirili bir insanım nerde nasıl davrancamıda bilirim bu şekildeki bir rahatlık iticimidir kızlar açısından?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• dozundaysa mesele yok,patavatsızlığa dönüşmeden,kırmadan iyi bir huy elbette.

0|0
    0|0
    • patavatsızlıktan kasıt onu kırmakmı? düşüncesizce davrranmakmı?

• sen ne kadar şişmansın,ne çok yiyorsun vs gibi:-)açık sözlü ama patavatsız derler ya böylelerine

Kızlar Ne Diyor 6

• yooo itici değil aferin :))

0|0
    0|0
  • kızdan kıza değişir ama bence güvenilir erkek imajı veriyor

0|0
    0|0
  • sen ne kadar rahat ve doğal davranırsan o da öyle olur o yüzden bence iyi

0|0
    0|0
  • cekicidir ama herseyin cogu zarardır

0|0
    0|0
  • kafana göre. bize ne.

0|0
    0|1
  • duracağın yeri bildikten sonra sorun yok. erkeğin çekingen olması iticidir bence. ağzı laf yapmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• normal olan bu zaten örerğin üzerine diyorum paran yetmezse illa vermek için masa altına geçecek değilsin ya

0|0
    0|0
  • Aynı benim gibi :) orta yolu buluruz

0|0
    0|0
  • rhTLIKKdR GÜEL BİŞEY YOKTUR YANINDA KENDİMİ KASACAĞIM BİRİYLE ASLA MUTLU OLAMAM KASILMAYA GELEMEM ZIRVALARA GELEMEM PARAN YOKSA BUGÜN SENDENİM AŞKIM BANA YEMEK ISMARLA DİYEMİYORSAN ORDA AŞK SEVGİ FİLAN YOKTUR O İŞİ BAŞTAN SİLECEKSİN. NOT CAPSLOK AÇIK KALMIŞ :))

0|0
    0|0
  • Bendemi sorun var :( cebimde param az ise kimseYi bir yere goturmem...kiza hayatta hesap odetmeyen...ben...:(:(:(

0|0
    0|0
    • neden odemesin param yoksa oder bnda ayıp birşey yokki

• Param yoksa o odemesin...:( param yoksa cikmasaydik...hic o dedigini yapmadim ayip degil. Ama ters:)

Yükleniyor...