Yanına gidip amacın ne bakmaktan sıkılmadın mı diyeceğim, yardım edin!

Şimdi bir erkeğin size baktığından şüpheleniyorsunuz ve sizinde hoşunuza gidiyor bu çocuk daha hep bi bakışma yanında geçerken çarpmalar falan derken ben faceden ekledim ve benimle hiç konuşmadı daha sonra baktınız hiç konuşmıycak ve onu siliyorsunuz silmeniz de bişe değiştirmedi hala bakıyor bu arada onun amacını öğrenmek için yakın arkadaşlarına onun konuştuğu biri var mı falan diye soruşturyorsunuz bu arada sizin olduğunuz anlaşılıyor ama yakın arkadaşının ona söyleyecek biri değil güvenli biriydi benm burda sormak istedğim madem o bana bakıyor hala öyle neden bi adım atmıyor herşey bu kadar açıkken haksızmıyım ve beklemelimiyim..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• belkide face e ekleyen kizin , o baktigi kiz oldugunun farkinda degil.

sevgilisi yokmuymus peki?

birde ya cok cekingen ''olm ben bu kizi cok begenyorum nediyim, ne yapayim, anaa silmis beni simdi napicam'''' hallerinde ve sen bunu bilmiyorsun haliyle?

yada anca bakiyor guzelsin diye fazlasini istemiyor.

ne istedigini bilmeyen biriyle ne dusunuyorsunki ? ama yokc ok hoslaniyorum diyorsan,

tekrar face e ekle bu durumu ona sor. bakiosun face ekledim konusmuosn hala bakiosun sorun nedir de. cevabi al . rahatla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen niye gidip konuşmuyorsun, kelime başına para mı alıyorlar

0|0
    0|0
    • yapamam öyle bişe çarparken flan çekingen olmuyoda konuşmak çok zor değil

• söyle söyle en iyisini yaparsın çegingense olailir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ilk adimi neden o atmiyor ? burcu kesin balikdir :D onlarda öyle yavas ve uyku hapi yutmus bir haldelerdir :)) bence canım az daha bekle.. halen aynen devam ediyorsa, konusmaya calis onunla... hani pat diye söyle demiyorum, sadece az daha birlikde zaman gecirin.. belki cok utangac biri ve sana acilacak zamani bekliyor. bazi erkekler ona bakarsan hic acilmiyor.. onlarda biraz korkak oluyor. Dayanabiliyorsan bekle derim canım.

0|0
    0|0
    • inanmıyorum evet balık burcu:D bekliycem ya bi umut var içimde inşallah :)

• Baktığına göre ki eminim dün yine okulda karşılaştık farklı bölümdeyiz ve anladımda sevmeyen hoşlanmayan erkek bakmaz demi ?

• yok canim, tabiki bakmaz.. hem onla sen anca cok konusunca, zaman gecirince anlicaksin nasil biri oldugunu.. cekingen canim o.. yakinda biraz sendende yüz bulunca acilir sana, belki kanka gibi bile yaklasmak ister.. bence senden hoslaniyor canim cok bakiyor felan dedin...

• Bakışlara çok güvenme derim ben bu devirde.O kadar çok karaktersiz insan var ki.Sonra üzülen sen olabilirsin.Bana da 2 yıldır bir çocuk bakıor.Çok uzun süredir bakıor aramızda konuşma falan da yok insanları anlamak garip.

0|0
    0|0
Yükleniyor...