Vücut geliştirme yapan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar bazıları bu sporu sadece görüntüden ibaret ve iki ağırlık kaldırınca şişiliyor zannederek basite alıyorlar.. oysa ki dengeli ve disiplinli bir spordur. Bu nedenledir ki, vücut geliştirme hayatın bir parçasıdır ve bir yaşam tarzıdır. sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle spora bayılırım insan spor yapınca kendini zinde ve sağlıklı hisseder ben bile mekik çekiyorum yani çekiyordum geçen senee :)

0|1
    0|0
    • şimdi çekmiyormusun.:)

• vayy bee :) maşallah iyi azimlisin bende yok o azimden

• antrenman günlerim benim için çok önemlidir:) gün boyunca kilomun 1,5 katı potein ve kat karbonhidrat almak mecburiyetindeyim aksi taktirde akşam yapacagım antrenman boşa gider.. bu yüzden işe gitmeden önce bir saat daha erken kalkıp ahçılık yapıyorum böyle yulaf ezmesi yumurtalarım sütüm vs. şeyler.. akşam eve geldiğimdede yüksek miktarda protein iki saat sonrada ağır bir antrenman:) ondan sonrada benden mutlusu yok mışıl mışıl uyuyorum:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Daha az geliştirmeliler diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • bodybuilding değilde fitness model vucut şekli öylemi.. yani sizina anlayacagınız dilden plaj vucudu doğrumu

• plaj vücudu evet abcçde

• plaj vücudu bile istemeyen kızlar var sence neden istemiyor olabilir

• ya bazılarıda kız tavlamak için yapıyor, normalde 2.50 kilo dambıl kaldırır karıyı kızı görsün yapar kendini seyit onbaşı gibi

0|1
    0|0
    • günümüzde ki gençlerin çoğu 18-20 yaş gibi evet bu sporu kızlara havam olsun diye başlıyor ancak bu havaları 3-5 ay sonra sönüyor neden? cunki eger bir insan birşey yapacaksa başkaları için değil kendisi için yapmalı ancak böyle başarılı olabılır.. çocuk başlıyor giriyor ağırlıkların altına pestili çıkıyor üsütne birde diyet belası var aylar sonra bakıyor ki bu iş böyle olmuyor bırakıyor... bu sporu kendisi için yapan insanlar ancak ve ancak başarılı olabılır gelişim gösterip sağlıklı yaşayabilir

• spor herzaman iyidir, ne çeşit olursa olsun

• evet kesinlikle

• işin görüntü kısmındayım 1.60 boyunda bir adam yapmasın ala sen komik duruyo ayrıca boyu 1.80 üstü olup da hava yastığı gibi şişmeninde bir alemi yok herşeyin fazlası zarar kararında olmalı herşey

0|1
    0|0
    • kısa boylular daha çok kondisyon çalışmalı ve hacim kazanma odaklı yapmamalı yani anladım.. ancak hava yastıgı gıbı dedıgınız sey bıldıgınız kas kırmızı et ve onu o derece geliştirmekte buyuk sabır azım dısıplın çok ıyı beslenme ve antrenmanla oluşuyor ve yılları buluyor.. yanı demek ıstedıgım dışardan goruldugu gıbı kolay iş degıl hatta uc noktada bir iş bu.) ama tabı bu sporla haşır neişr olmayanlar sadece dış görunuse odaklanıyor ve fazla şişmeyin diyor doğrumu:)

• hemen gogılladım geldim evet ay nen bu kışın beyaz bir kazak giyip kutup ayısı gibi gezer bu adam kimsede yadırgamaz dsjahdjsh

• hahaha haklsıın ama adam efsane ya 4 kez dünya mr olympia şampiyonu oldu:)

• Hacıyatmaz ve Sc*mbag olmuyorsa kişi bir şey demem...

0|1
    1|0
  • Kosmos korusun onları -.-

0|1
    0|0
  • Boyu kısa olmayan her erkek vücut geliştirme yapmalı

0|1
    0|0
    • keşke Türkiye'de her kız senin gibi düşünebilse.. ama ne hikmetse çoğu kız ben kaslı erkek sevmıyorum dıyor bunu hıc anlamıyorum.. erkeğinin sağlıklı güçlü olmasını istemiyorlar galiba:S

• kesinlikle haklısın şahsen bende sağlıksız kendıne bakmayan spor yapmayan bır kız ıstemezdım.. bunu ancak sporu yaşam biçimi yapmış kişiler anlar zaten

• aynen katılıyorum..

Erkekler Ne Diyor 2

• Cok dogru. 6 ay gittim bir ise yaramadi. Kilo alamadim protein tozu kullanmadim biraktim. Ama spor cok gyzel bir spor insana oz guven kazandiriyo ustune bide duzenli gdince hergun gdesin bir gun gitmeyince dahada gdesin gelmiyo. :)

0|1
    0|0
    • kesınlıkle özguvenı arttıyor evet

• Bende ugrastim sonra fitness a dodum 1.70 un altindakiler çok sismemeli bence

0|1
    0|0
    • evet beden genişledikce boyu daha kısa gösterıyor.. fitness iyi bir seçim

• Evet benim boy uzun ama agirliktan sonra kaslarin parçalanması için basladim simdi daha iyi gözüküyor ama bady salonunu salaş olursa makine yerine bar dambil agirlikli olursa daha iyi oluyor eski salonlar daha iyiydi umarim bu yolda basarili olursun

• serbest ağırlıklarla çalışmak herzaman daha iyi olur evet.. çunkı daha orantılı gelişiyor kas grupları örnek 1970lerde ki sporcular gibi arnloden iyi örnektir. çok orantılı vucuda sahipti bunun en buyuk sebebi makinalarda az çalışmasıydı.. zaten teknık olarak önce serbest çalışacaksın bar dambıllarla daha sonra makınede çalıştıgın kası izole ediceksin

Yükleniyor...