Balık etli vs. Kaslı Hatunlar?

Arkadaşlar hepimizin bildiği gibi çoğu erkekler balık etli bayanlardan hoşlanır, bazıları ise kaslı. Ama balık eti/ kaslı derken akla nasıl bir görüntü geliyor? Misal bacaklar nasıl kalça nasıl olsun veya bel incecikmi olsun vsvs... Beğendiğiniz fiziğin resmini buraya cevap olarak koyun. Hatta sizce sitenin en güzel fiziği kime ait etiket lütfen :))

Güncellemeler:
Etiket mecburi değil arkadaşlar yanlış anlamayın. Ama beğendiğiniz (site dışındada olur) bir fiziğin resmini koysanız olur. Amaç balık etli/ kaslı kelimesinin altında sizin ne anladığınızı görmek.
Yahu alıoooo?

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Hafif kasli ve ince bacaktan guzeli yoktur. Çırpı bacak da olmayacak mesela zayif kizla fit kiz arasinda daglar kadar fark var.
    Zayif kiz düz kizdir ama fit kiz ayni anda hem zayif hem de kıvrımlı olmayı basarir.

Dolayısıyla eger erkek olsaydim fit kiz derdim baliketliler de kilo almaya pek musait oluyorlar

1|1
    0|0
    • Bende ikisinin ortasını sevenlerdenim :)

Erkekler Ne Diyor 17

• ben sporcu oldugumdan dolayı belki ama kesinlikle sporcu bayanlar daha çekici gelıyor bana en basta sıkı orantılı bir vucuda sahıpler.. squat yaparak ince bel dolgun orantılı kalcalara sahıpler... gorunsuun dısında cok saglıklılar bu bıle benı tatmın edıyor cunkı bende bır sporcuyum.

2|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Kendine, fiziğine bakan kızlar tercihimdir bu yasta salmasınlar şimdiden ben sportif bir fiziğe sahibim yanıma yakışsın

1|0
    0|0
    • Fit vücut senin gözünde nasıl olmalı mesela?

• Şu an yok efenim :D

• Tamam, ben sonra urarım :D

• Normal kızlar tercihim

0|0
    0|0
  • Kaslı hatunlar çok iyi ya

1|0
    0|0
  • Vurdunmu ses cikmali šalpppp :))

1|0
    0|0
  • hafif çıkık kalça ve orta büyüklükteki göğüs idealdir.
    belde olabildiğince ince olmalı.

0|0
    0|0
  • kızların hepsi senin ggibi gizli sorup gizli cevpladığı için kimin nasıl biri olduğunu bilemiyoruz :)

0|0
    0|0
    • Tvden beğendiğin vardır elbet :D

• Bu gizli soruya neden cevap verelim ki. soru neden gizli onu düşünuyorum da

0|0
    0|0
    • Genel olarak bütün sorularım gizliden. Cvpları profil açık şekilde veriyorum. Ayrıca mecbur değilsin teşekür ederim :)

• Yoo ben zayiflardan hoslaniorm. . d /:

0|0
    0|0
  • Kalcalar kalkik bel ince karin kaslari olsun gogusleri dik ve dolgun olsun bacaklarida zayif olmasin cok sprinter fizigi olsun bknz allison felix'♥♥♥♥

0|0
    0|0
  • Insan olsun yeter bea kas olmus balık etli olmuş ne farkeder doğurganlıgi olsun yeter ((:

0|0
    0|0
    • Hmm ama herkesin beğendiği bir tip var ben onu sordum arkadaşım

• Balik etli kadinlardan hoslanirim biraz buyuk kalcali hafif gobekli baldirlar orta gogusler buyuk :)

0|0
    0|0
    • Resim yükleyemezmisin

• Hmm resim yuklemeye calistim olmadi ama ornek veriyim ulan istanbuldaki yaren gibi olmasini isterdim :)

• Ben onu beğenmiodum ama sonradan sempatik gelmeye başladı bana :)

• insan olsunda fiziği miziği 2.3 planda tutarım

0|0
    0|0
  • ya şişman olmasın yeter

0|0
    0|0
  • Türk kızı

0|0
    0|0
  • Balık etli de olabilir kaslı da. Önemli olan biçimli olması.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• fizikten girdi etiketten çıktı yahu.

0|0
    1|0
  • Aklıma kendim geliyo :D Kaslı, balık etli beğenilme hariç uyuyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...