Nokia'nın yeni cep telefonunu gördünüz mü?

bana şaka gibi geliyor 41 megapixel ya sizin bu telefon hakkındaki yorumlarınız neler

link

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• ilk bu telefonu show tv de teknotrend programında görmüştüm. şaka mı diye düşündüm ama adamlar 41 mpxel dedi gerçekten. bende inceledim. tamam 41 mpxel yazıyor ama görüntü pek 41 lik gibi değil. bilmiyorum ben lumia 900 ü bekliyorum. bu 808 in işletimi hala symbian o yuzden sevmedim doğrusu ama lumia 900 windows işletim sistemli. o açıdan 1 numaram lumia şuan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• çıkalı baya oldu yaw yani 1 ay oldu sanırım...41 dediğine bakmayın millet içindeki pixel aralığını büyütmüşler lensi 41 e göre dizayn etmişler birnevi yazılımsal bişey yani yoksa gidip aldığın nikon yada canon un 41 megapixel li makinası gibi çekme durumu yok bunuda geçen hafta donanımhaberde makalede okumuştum yanılmıyorsam saygılar...

0|0
    0|0
  • nokia dokunmatikte sınıfta kaldı isterse yüz megapiksel çıkartsın bi önemi yok.. kullanan kimse memnun degil.. symbian işletim sistemi tam bi hayal kırıklıgı.. samsung galaxy serisi ve sony ericson experia lar çok iyi .. htc de bir numara.. android işletim sistemi kullaniyo olmalari bunlari açık ara ile ön plana taşiyo zaten..

0|0
    0|0
  • nokia kendini kurtarma çabası içinde... o yüzden 41 mp telefon yaptı. kurtarırsa bununla kurtarır. o da satın alanlar bin pişman olur :D symbian ^3 çıktığından beri nokia batışlarda... aptal yazılımcılar...

0|0
    0|0
  • Hala symbian ile uğraşıyor.Gerçi bu teknoloji windows 8'li telefonlarla birleşince güzel olabilir.Nokia hep geç kalıyor.

Şu reklamı güzel ama link

0|0
    0|0
  • Gavurun tohumları neler yapıyorlar. Bizde olsa 41 in yanındaki yazıların üstüne maşallah yazarlar :'(.

0|1
    0|0
  • yok artık sallamışlar valla.

0|0
    0|0
  • nokia atıo 41 megapixel cep telefonu olamaz daha fotograf makinesi yok okdar pixele giremez girsede fiyatı enaz 7-8 bin liradan asagı olmaz.

0|0
    0|0
  • İsterse 300 megapiksel olsun, yine de 18 megapiksellik bir profesyonel fotoğraf makinesinin yanına yaklaşamayacaktır çekimlerde.

0|0
    0|0
    • ya ben fotoğrafçılık yaptım. 6 mp nikon d70 ile fotoğraf çekiyordum... 12 mp telefonlar çıktı bilmem ne... hepsi hikaye benim makinemin fotoğrafları yanında...

• Her ne kadar kamera geliştirselerde telefonlar için fotoğraf makinelerine yaklaşmaları zor zaten.

• ibnlive diye site ismimi olurla :)

napıcakmışız biz bu telefonla film falan mı çekicez? öyleyse kameramanların sonu geldi zuhahah :)

0|0
    0|0
  • gardaşlar bacılar nokia dan uzak durun geçen 300 mesajı silmek için 1 saat uğraştım. bi telefonda hepsini sil seçeneği olmaz mı ..yok ..kdumun telefonunda

1|0
    0|0
  • Nokia bu megapiksel olayıyla kafayı bozmaya devam ettiği sürece bir arpa boyu yol kat edemez.

0|0
    0|0
  • yazılımıı değiştirmediği sürece nokıa fos isterse 100megapixsel olsun çok kaliteli foto çekmek isteyen insan zaten bi fotoğraf makinası alır nokia saçma sapan değişikliklerle kenidni kurtarmaya çalışıyor ama bu gidişle sonları kaçınılmaz

0|0
    0|0
  • videolarini izle görürsün nasil :)

donanım olarak berbart bi telefon sadece kamera için ona o parayi verenin aklina :) şuan sadece avea satiyor ordada fiyat en az 1800 civari :)

0|0
    0|0
  • gerçekten 41 MP oldugundan süpheliyim. belki çekebilir fakat kaç MB'Lık bır resım olacak merak ediyoruım.

0|0
    1|0
  • pixelden ziyade çözünürlük önemlidir.

0|0
    0|0
  • telefon ayrı olcak foto makinesi ayrı olcak cannon felanda olur mp3 çaların ayrı olcak hepsi bir telefonda olunca yalan o işler saf kızım

0|0
    0|0
  • aslında 41 mp degil farklı bir açıklaması var.mercekten dolayı sanırım tam olarak bilgim yok .işletim sistemi değişmedikçe geride kalır nokia

0|0
    0|0
  • Megapixelin ne işe yaradığını bilmeyen bir canlı daha.

0|1
    0|0
  • nokia battı sayılır

0|0
    0|0
  • kağnı gibi çalışan yazılımı olduğu sürece fos

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok fazla. Bu kadar abartılması artık hoşuma gitmiyoooo

0|0
    0|0
  • 41 mi maşallah :D:D

0|1
    0|0
  • abi herşey megapixel de bitmiyo işte...

0|0
    0|0
  • nokiaya laf atilsa da seviyorum ben bu telefonu da iyi gozukuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...