Hayatınızda karşılaştığınız en ilginç eşek şakası nasıldı? :)

Sizdeki tesiri ne kadar zaman sürdü.? Yahut sizin başkasına yaptığınız da olabilir... :)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• sorma ya çok adi bi şakaydıı işten geliyoruz 20 li yaşlardayız belediye otobüsüne bindik tıklım ytıklımmmmm arkadaş şişman birazzzzz tuttk bir yerden oyle duruyoruz ama kimse arkadaş olduğumuzu bilmiyor neyse arkadaşım yanımda borazan gibi sesli bir gaz çıkardı resmen inledi ortalık ve dödü bana ulan dedi pis herif utanmıyormusun otobüste osurmaya ,ve çekti otobüsün dip tarafına ya herkes pis pis bakar bana leş gibi bir koku ,bir anda etrafım boşaldıı,bense resmen kızıl maske olmuştum

1|0
    0|0
    • Tühh yaa bu şakayı ben kimseye yapamam :)) İnsanın Rahat arkadaşLarının oLması çok güzeL :D

• onada başka bir arkadaşımız vardı o yapmış,ben yapmadım tabiki başka kimseye,biraz faz le rahat tık sanırım

Erkekler Ne Diyor 9

• Karşıma bir kız çıktı kendine aşık etti ve gitti :D fenaaydı ama bayaa bir süre atamıyor insan üzerinden etkisini

1|0
    0|0
  • üniversitedeyken yurtta kalıyorum yatağımı hiç toplamayan biriyimdir... geçen sene arkadaşlar yatağımın üzerine resmi bir yazı şeklinde: '' ..sayın ilker... yatağınızı toplayamıyorsunuz bu disiplinsizlik devam ederse sicilinize bişiler olur'' gibisinden yazı yazmışlar altınada yurt müdürünün adını yazmışlar imzada atmışlar bende 1 hafta yatağımı topladım sorada bana sölediler şaka yaptıklarını:P

1|0
    0|0
  • benim başıma hiç ilginç olanı gelmedi. işte yakadan buz atma, hortumla ıslatma, böö! deyip korkutma tarzında şeyler başıma gelenler :)

1|0
    0|0
  • bikere yemekhanede yemek yerken okulda akıllı bi kaç arkdas sürehiye basmışlar tuzu bende direk bilmeden içince koşarak lavaboya kendimi zor attım tabi dönüştede sürahiyi kafalarında kırıyodum zor tuttular

1|0
    0|0
  • kışın havuza attılar sağolsunlar :)

1|0
    0|0
  • Annem beni gitsin biraz din öğrensin diye gönderdiği Cemaat yurdunda arkada safta en yakın arkadaşımın namazdayken donunu indirdim artı gece arkadaşa cinlerden bahsettik ama çok bahsettik sonra gece herkes uyudu onun elbiselerine yastıkları geçirttik sandalyeye otutturduk 12 kişi yangın merdiveninde sigara içtik geldik çocuğu korkuttuk ağlamıştı. Hala küsüz o çocuklar :I

0|0
    0|0
  • Şunu çok beğenmiştim.. link

0|0
    0|0
  • pekmezimi akıttılar

0|0
    0|0
  • İnsanlarla o kadar vıcık olmuyorum, dolayısıyla kimse yap(a)mıyor.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayrıldıgım cocuk beni tehdit etmisti kız arkadasıma dertlenip anlattım o da tanımadıgım bir bayan arkadasıyla cocugun ablasının agzından beni arayıp kardesim seni kacırmayı düsünüyor dikkatli ol dedi 3 ay etkisinde kaldım özel aracların yanından gecmeye korkuyordum tabi o zamanlar kücüktüm saka oldugunu ögrendigimde zaman asımına ugradıgından kızamadım bile içimde kaldı..bir tane daha var yine o yıllarda hoslandıgım cocugun agzından mektup yazdı arkadaslarım bende yine aynı arkadaslar yoluyla cevap yazdım ikinci mektupta cocuk beni reddetti güya sonra saka oldugunu ögrendim ama tavır yapmama bile müsade etmediler küsersen küs dediler onların umrunda bile olmadıgımı ögrendim bu sayede..

1|0
    0|0
  • Bana kimse eşek şakası yapmaz. Onları öldüreceğimi bilirler :D

1|0
    0|0
  • kimse bana şaka yapamaz..nerde o cesaret.

2|0
    0|0
Yükleniyor...