Babet mi topuklu mu?

Şimdi diyorlar ki efendim babet çok rahat o yüzden bizim için vazgeçilmez..hayatta topuklu giymem..ıyyyy...diyen var..

bir de ben topukluyla bile çok rahatım diyen var..bu alışkanlığın sebebi ne ve nasıl olur...yani sürekli giyenle giyemeyen..

mesela seda sayanın topuklularıyla her bayanın yürüyemeyeceğini düşünüyorum ama nasıl oluyor da seda bunlarla zıplayabiliyor..cevaplarını bekliyorum saygılar

0|0
28|2

En İyi Kız Görüşü

• Bi sure topuklu ayakablari giyinirken artik sana aliskinlik hale geliyor nasil babet sana rahat geliyorsa onlarda topuklu ayakablarla rahat geliyor, dedim gibi nekadar cok sik sik kolaniyorsan okadar cok alisirsin, istersen ev icinde mesela topuklu ayakablarla dolas ben öyle yapiyorum simdiyse bana normal spor ayakabi gibi geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Babet hem rahatsız hem de sağlıksız bence. Topuklu da uzun vadede problem yaratabilir, bünyeleri çok yormamak lazım:)

Bi de tabi estetik açıdan şöyle bir şey var ki;

Ayak numarası 38den büyük olanlar nolur babet giymesin. Çirkin duruyor, olmuyor.

Harika espadriller, sandaletler babetten daha zarif duran çok hafif spor ayakkabılar var.

40 numara giyen bir kadın olarak üzerine para verseler babet giymem. Yapanı var.

Sahalarda görmek istemediğimiz hareketler bunlar tabi.:)

0|0
    0|0
  • sandalet :D

0|0
    0|0
  • hiç topuklu giymediğin için bilemezsin yürümek problem değil ama ayakkabıyı çıkarınca ayağındaki tuhaf his farklı . sonrasında ağrı çekiyorum ben. ki ben 21 yaşına kadar düz taban ayakkabı giyen biriydim . şimdi giyiyorum ama zarif göründüğü için yoksa rahat falan değil yani :)

0|0
    0|0
    • peki düğün dernekte neden topuklar daha da yükselir hep merak ederim

• yok valla değil başkasına söylemem..sen topukludan anlıyorsun

• teşekkür ederim :)

• Ben babet sevmem hic giymem fena ayaklarimi vuruyor ne yaparsan yapayim :)) ama topuklu ozellikle dolgu topuklar cok rahat platformlularda oyle

0|1
    0|0
  • Ben de senelerdir topuksuz ayakkabılar kullandım topuklu ayakkabım yok denecek kadar az. E hal böyle olunca topuklu ayakkabı giyince yürüyemem mesela ya da hemen yorulurum ayaklarım ağırır. Alışkanlıkla alakalı bişey bu

0|0
    0|0
  • Babet.

0|0
    0|0
  • alışkanlık meselesi ben topukluyla yürüyemem düz tabandır hep ayakkabılarım ama annem düz tabanla yürüyemez topukluyla yürür mesela...

0|0
    0|0
  • babet rahat falan değil ayaklarımın ağrısından ölüyorum ne zaman babet giysem

0|0
    0|0
  • küçük yaşta topuklu giymeye başlarsanız ayağınız alışır belli bir süre sonra düz ayakkabı düz tabanlık yapıyor çünkü. ben kısa topuklu da yürüyemem 10cm üstü ya da platformlu olmalı ama babeti de severim, kullanırım

0|1
    0|1
    • Demek ki biz erkekler her zaman düz taban ayakkabı giydiğimiz için bizler düz tabanız heyyyy Allahım ...

• olanlar var lakin doğuştan da düz taban olabilitesi var

• hıhıhı.nokta

• her şey yerinde güzeldir diye bir laf var günlük hayatta topuklu giymem açıkçası ama özel günlerde elbet giyerim bana kalırsa önemli olan rahat etmek mutlu olmak ..

1|0
    0|0
  • topukluya cok özenmisimdir ama giyemiyorum zaten malum izmirin kaldırımları hep bozuk bulamadılar altın madenini hala kazıp kazıp arıyorlar :) ama bende dolgu topuk kullanıyorum babette kullanıyorum cok rahatım..

0|0
    0|0
  • Yerine göre ne giydiğine göre 2 side iyi desem :D topukluyla her bayan tabiki yürüyemiyor zaten :D alıştıktan sonra zıplayabiliyosun sorun olmuyo :)

0|0
    0|0
    • çok politik bir cevap oldu

• hayal gücü değil...

keşke sokaktan çöp toplayacak kadar şerefli biri olsaydım

• babetten topukludan konu şerefe kaydı iyi mi :D sonumuzu hiç iyi görmüyorum :D

• Topukluyu özel zamanlardaa giyeriim cok alısık degilim ama yürürüm güzelcee.

0|0
    0|0
  • alısıyosun topukluya ben gecen yagmurda topuklularla kosmak zorunda kaldım ama gayet rahat kosuluyo ama hem alısmaya baglı hemde ayakkabnn rahatlıgına ama ıkısıde candır

0|0
    0|0
  • Topuklu hastasıyım. Ama alışkın olduğum halde ince topuklularla uzun süre yürüyemem. Düz giyeceksem de spor ayakkabı giyerim.

0|0
    0|0
  • Topukluda severim babette. babet küçük ayaklara ve kurdelalı babetler çok şirin duruyor giyerim ayaklarım küçük. onun dışında topuklu ayakkabıyı sürekli giyen bi insan alışır zaten topukluya kalitesi önemli sağlık açısından iyi olmasada giyiliyor

0|0
    0|0
  • ünv.gittiğimde giymeyi düşünüyorum şu an çevremde günlük ayakkabı olarak kullanan fazla olmadığı için uzaylı gibi bakmasınlar diye giyemiyorum mezuniyetimde giymiştim gayet hoş zarif duruyor :)

0|0
    0|0
    • mezuniyetteki kaç cm di

• sen yürüyebildin mi bari

• yürüdüm tabi ondan 1 hafta öncesinde evde ve evimizin bahçesinde alıştırma yaptım rezil olmaya niyetim yoktu ama iyi ki yapmışım :) herkes ah keşke bizde yürüyebilsek şu lanet ayakkabılarla dediler.Anlamıyorum zaten onları madem bilmiyorsun ya giyme ya da öğren rezil olacağını bile bile gelmişler :)

• Babet giymem gorunus olarak hos degil. Topuklu severim hatta hep 10 cm topuklu giymek isterim rahatta ediyorum gayet duzgunde yuruyebiliyorum ama hergunde olmuyor. Geneldegunluk hayatta 3-5 cm lik topuk giyerim.

0|0
    0|0
  • topuklu üstüne ayakkabı tanımam :D babet te neymişşş

0|1
    0|0
  • Topukluyu daha çok seviyorum

0|1
    0|0
  • babet igrenc pek giymiyorum sandalet daha iyi ama dolgu ayakkabı daha rahat...

0|1
    0|1
  • Babet giymem. Nefret ediyorum. Topuklu tercihim.

0|1
    1|0
  • Alıskanlıga baglıyorum, ben duz giyince vuruyor mesela..

0|0
    0|0
  • topuklu

0|0
    0|0
  • Topuklu rahat olmuyor hele ki öğretmenseniz.

0|0
    0|0
  • Babet..

0|0
    0|0
  • babetten nefret ederim. spor ayakkabı sandalet günlük yaşamda kullanırım.arkadaşlarla bi mekana vs gitceksek topuklu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 50 defa söyledik, dilimizde tüy bitti ama yine söyliyelim: Topuklu! :)

0|0
    0|0
  • Kadını kadın yapan TOPUKLU AYAKKABIDIR.

0|0
    0|0
Yükleniyor...