Kapat

KIZLAR SİZE SORUYORUM (SİZCE?)?

sizce dövüşen erkek sizin için nasılsır benim açımdan bakın ben kafes dövüşlerine çıkmış biriyim onun harici iki senedir asistanlık yapıyprum bir askeri sistem bir dövüş sisteminde

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• hoş bence, sonuçta bir hobin var..

0|0
    0|0
    • hobiden bol bişey yok ki herkesin hobisi vardır sonuçta bu ayrıcalık değil ama ne biliyim işte beynim durdu bu saatlerde :D

• herkesin elbet hobisi vardır ama bunu sürdürmek kararlılıktır o yüzden uzun süredr yapıyosan seni tebrik ediyorum :)

• dört senedir bu işin içindeyim işte son iki senedir aynı dalda asistanlık yapıyorum hocama :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• tabikide pısırık erkekten bir hoşaf olmaz ama dövscü derken öyle herşeyi kavga durumuna getren değil ama yanındakini koruyan erkek hep öndedir

0|0
    0|0
  • Aldığı paraya göre konuşurum djjdnshs tamam kezoyum

0|0
    0|0
    • farkettirğin için sağol yani :D

• Tşkkrleer merakımı giderdin

• önemli değil ne demek :D

• Kafes dovusumu? En son amerikan filmlerinde gormustum. turkiyede de mi varmis?

0|0
    0|0
  • Ayy yapma

0|0
    0|0
  • her zaman bir kaç adım öndedir :D çekici yani, hoş gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benim bir arkadaşım vardı cok guclu bir gün hayatında kavga etmemiş biri geldi patates etti.) dövüşen erkekler kaba olur diye sevmezler ama bilmezler namusa sahip cıkar kendılerıne laf ettirmez

1|0
    0|0
    • bu konuya girersek çıkamayız namus görecelidir kardeşim onda güçkü zzayıf yoktur onn yaşındaki çocuk gelir kafana gelir sıkar arkasına bakmadan gider kimisi gelir erkek erkeğe dövüşür kimisi allahından bulsun der

• niye laf sokuyon panpa özenmesiler işte

• girsin hepsinin götüne :D millet çıldırmış ya :D

Yükleniyor...