KIZLAR SİZE SORUYORUM (SİZCE?)?

sizce dövüşen erkek sizin için nasılsır benim açımdan bakın ben kafes dövüşlerine çıkmış biriyim onun harici iki senedir asistanlık yapıyprum bir askeri sistem bir dövüş sisteminde

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• hoş bence, sonuçta bir hobin var..

0|0
    0|0
    • hobiden bol bişey yok ki herkesin hobisi vardır sonuçta bu ayrıcalık değil ama ne biliyim işte beynim durdu bu saatlerde :D

• herkesin elbet hobisi vardır ama bunu sürdürmek kararlılıktır o yüzden uzun süredr yapıyosan seni tebrik ediyorum :)

• dört senedir bu işin içindeyim işte son iki senedir aynı dalda asistanlık yapıyorum hocama :D

Kızlar Ne Diyor 5

• tabikide pısırık erkekten bir hoşaf olmaz ama dövscü derken öyle herşeyi kavga durumuna getren değil ama yanındakini koruyan erkek hep öndedir

0|0
    0|0
  • Aldığı paraya göre konuşurum djjdnshs tamam kezoyum

0|0
    0|0
    • farkettirğin için sağol yani :D

• Tşkkrleer merakımı giderdin

• önemli değil ne demek :D

• Kafes dovusumu? En son amerikan filmlerinde gormustum. turkiyede de mi varmis?

0|0
    0|0
  • Ayy yapma

0|0
    0|0
  • her zaman bir kaç adım öndedir :D çekici yani, hoş gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• benim bir arkadaşım vardı cok guclu bir gün hayatında kavga etmemiş biri geldi patates etti.) dövüşen erkekler kaba olur diye sevmezler ama bilmezler namusa sahip cıkar kendılerıne laf ettirmez

1|0
    0|0
    • bu konuya girersek çıkamayız namus görecelidir kardeşim onda güçkü zzayıf yoktur onn yaşındaki çocuk gelir kafana gelir sıkar arkasına bakmadan gider kimisi gelir erkek erkeğe dövüşür kimisi allahından bulsun der

• niye laf sokuyon panpa özenmesiler işte

• girsin hepsinin götüne :D millet çıldırmış ya :D

Yükleniyor...