Arkadaslar yardimci olabilecekler bakabilirler mi?

163 oyundayim ve 59 kiloyum. Gecen yil plates falan yaptigim icin vucudum sıkı ama biraz incelmek istiyorum. Bu yuzden fitnessa basladim 16 gun oldu ama 10 gun falan gittim. Orda agirlik falan calisipta cok kotu kaslı bir vucuda sahip olmaktan korkuyorum. Dedigim gibi vucudum zaten sıkı sadece incelmek istiyorum. Sizce fitnessla incelebilir miyim. Bacaklarım vucudum falan hos bir gorunume kavusur mu?
Simdiden teşekkürler...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• bayanlar kas yapmaktan bukadar korkmasına gerek yok.. boşuna korkuyorsunuz çunki.. o pdyumda gordunuz bayan vucutcular o hale gelmelerı ıcın yıllarını harcıyorlar ve anabolik steroid iğne kürleri yaptırıyorlar.. aksi taktirde okaar kas yapmak bır byan ıcın ımkansızdır cunkı testastoron hormunu cok dusuk sızde.. yanı yetışkın bır bayandakı testastoroun hormunu 10 yaşında kı erkek cocugyla aynı sevıyede.. bu nedenle korkmanıza gerek yok agırlık çalışmaktan korkmayın.. fitness antrenörlüğü yapmış biri olarak ve yaşam tarcı edınmış biri olarak şunları söyliyebilrim vücut yağı depo edebılmek için erkeklerde göbek bayanlarda göbek basen kalça bölgelerınde toplar bu sebebple öncelikle yag yakımı yapmalısın bölgesel yag yakımı bütünyle kandırmaca.. bel bölgendekı yagları eritmen için vcuut yag oranını düşürmelisin buda diyetden geçer.. sana önerim diyetine baglı kal günlük aldıgın kalori miktarına dıkkat ve aldıgın kalorinin fazlasını kardiyo yaparak enerji olarak yak ki vucut enerji olarak depladıgı yağları kullansın.. kardio şart degıl ağırlıkta kaldırabılırsın burada önemli olan enerjı harcama nabzının aşağı yukarı 120nin üstüne çıkmalı. skılaşmak ve şekle sokmak için ise egzersizlerin kralı squatı öneririm bu temel bır egzersizdir eger doğru yaparsan çok faydasını görursun teknıgını iyi öğren aksi taktirde kötü sakatlıklar yaratabılır. mekık, twist, dambıllarla saga sola egilem gibi egzersizleri asla yapma omurgana zararlı.. yarım sıkıştırma (mekık) yapabılırsın.. başarılar şimdiden

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tabiki kavuşur ama sıkı bir egzersin programına tabi olman gerekiyor elbet illa ağırlık değil düzenli beslenme kalori yaktırıcı hareketleri fitness hocana danışıp programlı yapman gerekiyor bizim salonda adam 1 ayda 10 kilo verdi sağlıklı bir biçimde

0|0
    0|0
  • Fitness önerilen bir spor değil. Gençler özenip gidiyorlar ama yüzmeye gitsen 50 kat daha faydalı olur.

0|0
    0|0
  • önemli olan spor değil beslenmedir.
    zayıflama-incelme olaylarında spor 2. planda yer alır.
    bu arada kaslı bir vücuda sahip olmaktan korkuyorum demişsinde bunun kadar cahiliyet içeren bir cümle olamaz :D

0|0
    0|0
  • Kosu yap yeterli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• "Cok kotu (abartili) kasli bir vucuda " kavuşman için protein tozlarıyla beslenip çeşitli ilaçlar yutman ya da hayvan gibi çalışman gerekir ki erkek vücudu kaslanmaya daha musait. Kadin vucudu zor kaslanir hormonlar vs dolayisiyla.
    Yani hic korkma sabahtan aksama. kadar fitness yapsan da oyle abartildigi kadar kaslanma olmaz kas yakisir bile aslinda. Ama zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...