Dumbell çalışma şekli ve ağrılar :I hakkında yardım?

Arkadaşlar ben dumbelleri alıyorum ve 5 dk boyunca ya da şarkı acıyom bıtene kadar hiç yavaşlamadan yorulana kadar sol yorulunca sağ kol geçiş yaparak çalışıyorum çok seri şekilde kollarımı guclenmış hissediyorum ama 2 gündür ağrıyor zor hareket ettiriyorum sizce ne yapmal?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• 2-3 gunde bir dinlendir oroteinli seyler ye et turu cabuk gelisir o acidan :D lor peynirinin 1 tabaginda 16 protein mi ne varmis heralde ben o yuzden cig cig ondan yiyorum kuscak gibi oluyorum et yiyemedigim icin malesef :D ama sen et tavuk turune agirlik ver ton baligida olur biraz pahali ama

0|0
    0|0
    • Dardanel ton barka

• Zorlayana kadar yapma kaslar oyle gelismezki :( neyse sen bizi anlamican kanki bir kac haftaya bilemedin 1aya anlican beni bak bekliyorum bu sorunun altinda :D

• anladm tmm. d

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlış yapıyosun öncelikle kaç kilo ile çalışıyosun kaç tekrar yapıyosun öyle kafana göre olmaz

0|0
    0|0
    • 5 er kilo ile 100 lerce tekrar 5 dk icinde maksimum hız tekrar ediyorum

• bakmaya gerek yok yanlış düşünmüş olabiirim

Erkekler Ne Diyor 1

• Yavaş yapman lazım. Kası yırttırırsın. Kas ağrısı laktik asit birikmesinden meydana gelebilir ve kaslarda hazır bulunan kreatin fosfatı sonuna kadar kullandığında. Bu yüzden hızlı bir şekilde protein alman gerekiyor ve bcaa

0|0
    0|0
    • yavaş yapınca cok daha fazla yoruyorum kası dıye düşünmüştüm o hızda daha cabuk ısıtıyorum kası

Yükleniyor...