Spora başlıyorum önerisi olan? :)?

arkadaşlar merhaba kısmetse yarın spora başlıyorum aynı zamanda klüp içerisindeki doktora gideceğim. sizin ek olarak bana tavsiyeleriniz var mı acaba?

Güncellemeler:
hangi spor diye soran olmuş fitness salonu kısaca* :)

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• ilk gunler fazla agır kaldırma ısınma germe mutlaka ama mutlaka yap aksi taktırde 3 gun kas agrıları cekersın.. ortamı tanımaya calış hocanın gosterdıklerını dıkkatlıce dınle cunkı ılk zamanlar ılgı gosterırıler sonra unuturlar.. unutma kı hareketlerı dogru yapmak cok onemlı.. şimdiden başarılar diliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hangi spor olduğunu söylersen belki yardımcı olan çıkar.

0|0
    1|0
    • spor salonuna başlıyorum yani

• Vay be. Peki spor salonu denilen yerde ne cins sporlar var?

• *güncellemeyi şimdi gördüm. Fitness önermiyoruz, geçici ve diğer sporlar kadar faydalı değil. Ama bayan olduğun için senin kas mas fazla derdin olmaz, cardio falan çalışırsın..

• Beslenme

0|0
    1|0
  • Şekeri hayatından çıkar. Bol proteinli gıdalar al. Pirinç pilavı ve makarna karbonhidrat ihtiyacını karşılar. Bol su iç. Düzenli bir beslenme ve uyku düzenini iyi ayarla. Sebze ve Meyveyi de ihmal etme. Burada önemli olan yediklerine dikkat etmen gerekiyor yoksa sporun bir anlamı olmaz

0|0
    0|0
  • Verilen programa harfiyen uy ve sakin pes etme

0|0
    0|0
  • Bol bol süt iç (: terle ve duş al

0|0
    0|0
  • kendini fazla zorlama üstünde hamlık vardır 2 gün sonra heryerim ağrıyor diyede soruda sorma :))

0|0
    0|0
  • Ihmal etme

0|0
    0|0
  • kendini fazla zorlayıp basur felan olma sakın :)

0|0
    0|1
  • protein tozu alma diyeceğim bu kadar :D

0|0
    0|0
  • Tek basına olmaz
    bir erkekle git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...