Sevgilinizi arkadaşlarınızla tanıştırır mısınız?

sorum herkese.şahsen ben bu zamanda hiç kimseye güvenmiyorum.ve hiçbir erkek arkadasımıda hiçbir arkadasımla tanıstırmadım.siz yaparmısınız? yaptınızda pişman oldugunuz oldumu?

0|0
30|23

En İyi Erkek Görüşü

• Tanıştırmak bir yana, kimseye anlatmamak en iyisi. Güzel şeyleri fazla kişi bildiği zaman illa bir olumsuzluk çıkar.

3|3
    0|3

Erkekler Ne Diyor 22

• beş yıldır samimi arkadaştık...

kız arkadaşımı beklerken geldi oturdu, sonra kız arkadaşım geldi. Tanıştırmak zorunda kaldım.

Kız arkadaşıma şakalar yaparak asılmaya başladı, kız da ondan betermiş ki söylediği herşeye gülüyordu...

Keşke tepkimi o an gösterseydim de lkisini orada bırakıp "lanet olsun ikinize de" deyip gitseydim...

Sonra olanları duymasaydım, görmeseydim...

Şimdi ikisiyle de konuşmuyorum...

hayat böyle bir şey işte, kimin size kazık atacağını bilemiyorsunuz...

2|0
    0|0
  • Kız arkadaşımda beni tanıştırdı ben de elimden geldiğince tanıştırdım :) Hiçbir zaman pişamn olmadım bu konuda.

1|0
    0|0
  • tanıstırma bence.eskiden iyidide simdi ilk fırsatta yataga atmaya caısyo herkes

1|0
    0|0
  • Tanıştırmam

1|0
    0|0
  • Kısa bir tanışıklık sevgiliye güven verecek kadar olumlu bir davranıştır. Ama kanka olmalarını engelle :) 'merhaba, nasılsın' bu yeterli.

0|0
    0|0
  • Asla bence ilişki dediğin 2 kişi arasında geçmeli öyle arkadaş falan sokmucan bozuluyo aranız herşey olabiliyor lanet olsunnn:)))

0|0
    0|0
  • İlişkim olgunlaşmayana kadar kimseyle tanıştırmam.

İlişki olgunlaşıca da en samimi olduğum bi kaç kişiyle tanıştırırım.

0|0
    0|0
  • Sevgilini arkadaşlarınla tanıştırman ona güvendiğini gösterir.

0|1
    0|0
  • Doğrusu olursa sevgilim dağda uçan kuşun bile haberi olur.

0|0
    0|0
  • genelde erkekler tanıştırma yanlısı olmazlar çünkü arkadaşlarına güvenmezler bi kaç istina dışında ama kadınlar tanıştırmak için can atar ama senin durumun biraz farklı :) kişilikle alakalı bi durum sanırım fazla paranoyaksın

0|0
    0|0
  • Tanıştırırım. Tanıştırmazsam sorun oluyor arkadaşlarımdan yana. İzin almam lazım :D

0|0
    0|0
  • arkadaslarin ve sevgiln diye yaninda tasma ile gezdirdigin kisileri biraz daha iyi sec derim boyle bir korkun varsa.

0|0
    0|0
    • tasma? zaten toplamda 2 arkadasım var hiç kimseye güvenmiyorum.tanıstırma gibide niyetim yok.sadece siz ne yapardınız diye sordum.zaten öyle bi niyetm yok.olanlar dusunsun söyledgni

• kiskaninca sadik ve harika mi oluyor insanlar sana? hayir tam aksine soguyup yapmayacagi olan da yapar

• zaten soguyorlar :) hemen çekiliyorlar.kvalayan oluyorum bu sefer

• karşı cinsle evet ama hemcinsimle hayır yoksa işler b.ka sarıyorrr..

0|0
    0|0
  • Tanıştırılırr tabikide ama mesafeyi korumak şartıyla:D

0|0
    0|0
  • arkadaşım dediğim kişi gerçekten kardeşim gibi bi adamsa tanıştırırım.beni sırtımdan vuramaz.

0|0
    0|0
  • Eve kapat eve.

0|0
    0|0
  • dünyanın en gereksi şeyi bende tnaıştırmasına uyuz olurum

0|0
    0|0
  • 2 dostum haricinde hiçbir arkadaşıma tanıştırmam

0|0
    0|0
  • Bana arkadaşını söyle demişler...Tanışırım,tanıtırım.Güvenmedigim insanla yola çıkmam.

0|0
    0|0
  • tanistirmam

0|0
    0|0
  • Yok tanıştırmam kessinlikle ..

0|0
    0|0
  • Tanıştırırım ama benim arkadaşlarımla benden samimi olmaması şartı ile...

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 30

• :D Evet yakın zamanda oldu soğuma ndenide oldu. Bir araay geldiğimiz haftasonu kendiliğinden felanca kız arkadaşınıa gidelim dedi. Daha önce tanışmadı resmini görmüştür. Bende sevindim sosyla anlamda böyle bir öneride bulunması hoşuma gitti. Güle oynaya gittik evde sohbet muhabbet ediyoruz birden Tlf muhabbeti açıldı ben o ve kız arkadaşım otururken kızın telefonunu aldı kızın erkek arkadaşının resmine bakacak. Baktı iyi hoş yorum yaptı sonra kzıızn resimlerine daldı bu tek tek bakıyor bide yorum yapmaya başlamaz mı bu iyi bnu ana ekran resmi olsun yok şunu sevdim burda güzel çıkmışsın gibi. Bir dokundu bu davranış. Önemsemedim ama. Evdençıktık deniz kenarına gidecektik mesafe yarım saatlik gidene kadar gittiğiiz yerdede ağzında sürekli kızın adı keşke oda gelseydi niye gelmedi. Gelsse iyi olurudu .10 kez tekrarlıyınca bnede sigorta attı. Şans işte buda başka bi cins çıktı. Karakter meselesi.Bu bişeyi değiştirmez bende .sevdğimi herzaman arkadaşlarımla tanıştırırım.Sosyal bir ortamdayız yalnız değiliz.

0|0
    0|0
  • aman diyim tanıştırma. ben tanıştırdım 4.5 yıllık sevgilimdi kız benim telefonumdan sevgilimin numarasını bulup her gün mesaj atmış sevgilimde aramız bozulmasın diye susmuş hiç iyi şeyler olmuyor

2|1
    0|0
  • Tanıştırmam ya gereksiz. Benim yurtta bir arkadaşım vardı ısrarla beni erkek arkadaşıyla tanıştırdı sonra sevgilisi (arkadaş gibi) mesaj atmaya başladı bana e doğal olarak arkadaşım da kıskandı. Yani keşke hiç tanıştırmasaydı da böyle hadiselere gerek kalmasaydı.

0|0
    0|0
  • tanıştırırırm tanıştırdım. hiç pişman olmadım ondan emin olmasam yapmazdım böle bişey

0|0
    0|0
  • tanıştırmazdım hatta hiç anlatmazdım ciddiye binmediği sürece. gerek yok. dedikodu malzemesi vermenin anlamı yok. ilişki ciddileştiğinde (söz nişan vs) zaten haberdar olunur. o zaman belki çok yakın bir arkadaşımla tanıştırırım.

0|0
    0|0
  • Sen kimseye güvenme tabi de, sevgilini kimseyle tanıştırmayacak kadar da özgüvensiz olma. ayrıca sevgilin salak mı her vercem diyene gitsin. sırtını kimseye güvenle dayama ama dostunu, arkadaşını iyi seç.

0|0
    0|0
  • henüz kimseyle tanıima fırsatı olmadı..ama neden olmasın?etrafta örnekler var diye bu kadar güvensiz gezmeyi pek doğru bulmuyorum..sevgilimin benimleyken iletişimi dışında arkdaşlarım ve çevremle olan iletişimi de çok önemli..tabi ki her şey anlatılmaz,belli bir seviye olmalı..

0|0
    0|0
  • arkadas var-arkadas var kıcı bası oynayan guvenmedıgın bırıyse tanıstırma ama dostunsa tabıkı tanıstır zaten gercek dostunsa o kısı sevgılınde adamsa yuz goz olmazlar sende kendı kendını yemezsın.

0|0
    0|0
  • Ben tanıştırdım en yakn dostumla.sonra onla daha samımı olnca kıskandım konuşturmamaya başladım.mesela gece benimle knşmaz derkı uykum var ama ona uykum var demedı knştu tabı bnde kskançlık yaptm.

0|0
    0|0
  • Tanıstırdıım ama bundan sonra tanıstırmayı düsünmüorm.

0|0
    0|0
  • Olduğunda,birdaha tanıştırmayacağım.

Sütten ağzım yanmış,yoğurtun suçu ne :/

0|0
    0|0
  • Olsaydı tanıştırırdım heralde :D

0|2
    0|0
  • bir keresinde sevgilimi değil ama flört ettiğim bir çocuğu tanıştırdım .ama şu anki sevgilmi tanıştırmam gerek yok

0|0
    0|0
  • Arkadaşa bağlı.

0|0
    0|0
  • hiç pişman olmadım.yaparım.dostlarım sevgilimden daha üstündür.dostlarımdan bi yamuk olmaz gerçktn ii tanıorm onları.bi yamukluk durum varsa o da sevgiliden kaynaklanır ama allahtan şu sevgili denilen mahluklar bi onu yaşatmadılar bana :D

0|0
    0|0
  • tanıştırırım tabi ki tanıştırdım da biraz korkarak oldu ama neyse.

sevgilim çok açık sözlüdür de şak diye bir laf söyler diye çekiniyordum :)

0|0
    0|0
  • sevgilime ve tanıstıracagım kisiye bağlı :) tanıstırsam bile cok samimi olmalarına izin vermem

0|0
    0|0
  • tanıştırırım.

0|1
    0|0
  • sadece samimi arkdşlarımla arkdaşlık kurmasına izin verrim hos ztn hiçbirini svmiyor sorun değil :)

0|0
    0|0
  • Asla tanıştırmam. Bi kere o hataya düştüm bi daha düşmem.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • bence de tanıştırmamak ve anlatmamak en iyisi sanırım sonra nazar değiyo yahu :/

0|0
    0|0
  • bence tanıştırma çünkü kızlar için genelde senn erkek arkadaşın daha çekici gelir yapma buun :)

0|0
    0|0
  • tanıştırrım canım n'olacak

0|0
    0|0
  • tanıştırmam tabi:::

0|0
    0|0
  • Cok yuz goZ etmiceksin

0|0
    0|0
  • asla tanıştırmam

0|0
    0|0
  • Gazetede okumuştum, çoğu erkek mastürbasyon yaparken sevgililerinin en yakın kız arkadaşını hayal ediyormuş. Tam bir rezalet ama değil mi ?

1|0
    0|0
    • oha yani :)

• bunu cok iyi biliyorum.rezalette ne rezalet :) masturbasyon yaparkn dusunuosa normal sekilde kıza nasıl bakmasn sasarım..

• evet sen en iyisi tanıştırma

• Tanıştırmam !

1|0
    0|0
  • birini en yakın arkadaşıma tanıştırmıştım. şuan olanı kimseye tanıştırmadım anlatmadım bile. herşeye yorum yapıp ilişkimin içine zıcıyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...