Squat turu hareketlerden sonra bacagimdaki ses? Yardimm +1?

Alt bacak ve kalca kaslari icin calistigim videodan sonra 1 tane esneme hareketim var onu yaptiktan sonra dik durusa gelirken sol dizimde ayni yumurtanin catlamasi gibi bir ses duydum

Kemik carpismasi gibi degil o ses cok oluyo bu farkliydi sanki yumurta kirarmis gibiydi
sizce kotu biseyin isaretimidir korkuyorum spora 2 hafta oldu baslayali birakmak istemiyorum

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• devam et canım bana da oluyordu o ilk spora başladığım zamanlarda ciddi bir şey değil. spor sonrası esnemeleri ihmal etme ve en az 5 dk ısın o zaman fazla duymazsın o sesi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yeteri kadar iyi ısınamadığını gösterir. Eğer ısınma hareketlerin yeterliyse mutlaka esneme yap. Dizdeki ses menüisküsten geliyor. Tehlikeli bir bölge. Isınılmadan yapıldğı zaman menisküs kaymasına yol açabilir. Her insanda ısınmadığında meydana gelir.

1|0
    0|0
  • yok değildir alışık olmadığı için olabilir korkulucak bir durum yok genelde eğilirken oluyor öyle sesler.

1|0
    0|0
  • Eklem kemiklerinin hareketsiz kalmasından kaynaklı bir ses merak etme kötü birşey değil. Parmak çıtlatmak gibi düşün

1|2
    0|0
  • Yok yok birşey yok kanka :D

Bendede oluyor gelişiyor işte ona işaret o

1|0
    0|0
    • Ya bak dogru soylee kemik sesi degildiki citircitir etti boyle :(

• Kemik çıtlar arkadaş anladım ben seni :D bişey olmaz merak etme :D

• Vücudunu ısıttıktan sonra yönel.

1|0
    0|0
  • Yok o kemik kireçlenmesi spor yaptıkça geçer pas tutmuş demir gibi düşün :)

1|0
    0|0
    • Ama yazin baya yapmistim ilk defa boyle bir ses geliyor gicirdama degil bildigin yumurta kirdilar dizimde :Dd

• Anladimm cok sagol iyi oldu ogrendigim :Dd

• birşey degil :D

• 2 haftadır spor yapıyorun ve squata başladın. S.. squat ileri seviye bir egzersizdir hemen programınıza yazmaları yalnış olmuş bence.. onun yerıne leg press yapablırsın

0|0
    0|0
    • Ben bayadir yapiyorum squat

• ses devam ediyorsa ve agrın varsa doktora görun derim.. tendonlarda sıkıntı olmasın.. alternativ egzersiz olarak leg press de çalış derim

• kötü birşey değil bendede oluyor o. Ben 110 kg squat giriyorum ses çıkarmıyorum sana ne oluyor :))

1|0
    0|0
    • Ya sen sporcusun biz ezigiz :/ gicirdarmis gibi degil ama citircitir etti cok hafif bir sesti bir gidiklanma hissettim dizimde sanada mi oyle oluyo :/

• şu an agrimiyo teşekkür ederim:D

• rica ederim

• Öleceksin 2 güne kalmaz yazık olmuş o sporu yapmıyacaktın.

0|0
    0|0
  • Bisey olmaz devam edebiliyorsan sorun yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...