Sabahları yataktan kalktıgınızda kendinizi güzel buluyor musunuz?

Bu sorum özellikle kızlara :)

sabahları yataktan kalktıgınızda kendinizi güzel buluyor musunuz? :)

Ben günün hiç bir saatinde kendimi uyandıgım güzellikte bulmam şahsen(:

0|0
15|3

En İyi Kız Görüşü

• Saçlarım çok hoşuma gidiyor. Hele dünden kalan göz makyajım varsa çok güzel buluyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aşırı derecede makyaj yapan ve sürekli makyaj yapmayı alışkanlık haline gietirmiş bayanlar sizlere sesleniyorum.

Günün birinde kocanız olan adamla ilk günün sabahında yatakta karşılaşınca sizler en büyük hayal kırıklığısınız.Nokta.

0|0
    1|0
    • Bana eksi vererek bi erkekler için geçerli olan gerçekleri değiştiremezsin soran.

• git nerde seslenirsen seslen abicim ne alaka bnim konumla makyaj o bu!

• gozun tam acılmıyoya ondan ole gelıyo sana

0|0
    0|0
  • çok çirkinim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Her insanın uyandığında bir masumiyet vardır yüzünde :) ve gözlerindeki anlamsız bakış , küçük bir çocuk gibidir :) uyyy diyerek yanaklarımı sevesim gelir haha :)

1|0
    0|0
  • evet banada öyle geliyor :)

1|0
    0|0
  • sabahları kalkınca hoşuma giden iki şey saçlarım ve gözlerim (=

1|0
    0|0
  • evet bende güzel buluyorum şu sıralar olmasa da en çok sevdiğim halimdir dağınık salaş :)

1|0
    0|0
  • Dudaklarıma krem sürüp saçlarımıda topladıysam eğer uyandığımda beğeniyorum kendimi, yok krem sürmeden ve saçlarımı toplamadan yattıysam dağılmış bir biçimde uyanıyorum.

0|0
    0|0
  • En güzel olduğum halim :)

0|0
    0|0
  • çoğu zaman dağılmış biçimde oluyorum :D ama evet güzel olduğum zamanlarda oluyo

0|0
    0|0
  • normalde de makyaj yapmadığımdan aynı kalkıyorum :D ama ağzım gözüm şişiyo bazen

0|0
    0|0
  • ilk işim yuzumu yıkamak ve kndime bkmak cok begenirim kndimi o halle ya :D:D

0|0
    0|0
  • Kalkar kalkmaz bulmuyorum pek.

0|0
    0|0
  • evet bazen :)

0|0
    0|0
  • Aynaya bakmıyorum valla sabahları..

0|0
    0|0
  • çok çirkinim allahımmm aynalara bile bakamıyorum :(

0|0
    0|0
  • evet ya saçlar doğal gözler mahmur mahmur bakıyor dudaklarım şiş oluyor falan uu beybi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...