Saç uzaması için önerebilceğiniz faydasını gerçekten gördüğünüz ürün yada kürler var mı acaba?

Saçlarım uzamıyor :( eskiden 1 ayda fark edilir derecede uzardı. Şimdi 6-7 ay oldu hala aynı boyda :( Saç uzaması için önerebilceğiniz faydasını gerçekten gördüğünüz ürün yada kürler var mı acaba ?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Saçlar kökten destek aldığı B12 ,demir,folik asit gibi değerlerinin normal olması lazım.Onlara baktırman lazım öncelikle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Beslenmeyle alakalı bir durum gibi gözüküyor ama stres kaynaklı yada kullandığın herhangi bir ilacın ( genelde zayıflama ilacı oluyor ) buna etkisi olabilir.

Bitkisel tedaviler bir nebze olsun işe yarayabilir özelliklede çam terebentin olayı fakat doktora görünüp sorunun kaynağını öğrenmen senin için çok daha iyi olur.

1|0
    0|0
  • Bence ilk bir doktora git, sonra bitkisel tedavileri dene... Kullanacağın bitkilerin yan etkisi olabilir veya alerjin olabilir, isler daha çok karışır.

1|0
    0|0
  • Çam terebentin koy biraz şampuanının içine.

1|0
    0|0
  • bende tam tersi hızlı uzuyor daa 2 hafta önce 5 e vurdum baya bir uzadı çekilmşyır sıcakta:S

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bol bol yıkanma. Yani elinden geldiğince saçını yağlı bırakmaya çalış, saça en iyi gelen şey kendi yağıdır. Biliyorum çok kötü hissettiriyor ama her gün her gün saç yıkayınca saç kimyasala boğuluyor.

1|0
    0|0
  • Şampuanına çamterebentin yağı veya esansı ekle. inanki faydasını göreceksin bizim tanıdık var oda çam terebentin kullanıyo saçları o kadar gür ve uzunki anlatamam. bende ne zaman kullansam saçlarımda bir ağırlık hissediyorum sanırım saçlarım çoğalıyor kullandığım için.

1|0
    0|0
  • kullanıgın sampuanı degıstır

1|0
    0|0
  • uzamayan uzamıyor işte, ne kadar sağlıklı da olsalar çok yavaş uzuyor bazı saçlar. kaynak yaptırdım mesudum

0|0
    0|0
  • cevaplardan bnde yararlncam ya :(

1|0
    0|0
  • şampuanına çam terebentini katabilirsin kullanan bir arkadaşım vardı memnundu ben denemedim

1|0
    0|0
  • Bol bol yıkan

1|0
    0|0
    • Her gün duş alırım zaten günde 2 kere bazen.. Ama faydası olmuyo . Su sıcaklığı etki eder mi ?

• Hayır sanmıyorum.

• fazla yıkanmak saçın yapısını bozduğunu duydum..

• sık sık yıka

1|0
    0|0
Yükleniyor...