Böyle bir durumda sevdiginizden vazgeçer miydiniz?

merhaba arkadaşlar aslında bu sorumu bi arkadaşım için soruyorum şimdi siz bi kızla sevgilsiniz herşey cok güzel mükemml dogru insanı buldugunuzada inandınız neyse. evlenmeyi düşünüyorsunuz bunun için ailenizle felan konuşacaksınz yakın zamanda biliyorsunuz evlenirken bi kızın ailesi geçmişi araştırılır bu kacınılmaz oluyor. sizde ailenizde araştırdı neyse. ama kızın hakkında pek de iyi şeyler söylemediler bazıları kötülediler yani geçmişinin düzgün olmadıgını onunla bulunla konuştugunu vs vs söylediler zaten sevgilinizde zamannda bu konuştuklarından dolayı pişman bu durumda ne yapardınız sevdiginzden vazgecermiydiniz ?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben karşıda gördüğüm,düşüncelerini öğrendiğim,davranışlarını beğendiğim ve hepsinden önemlisi sevdiğim biri değil mi?Başkasının sözü dış kapının mandalıdır ve dışarıdadır.Zaten meyve veren ağaç taşlanır misali bazen insanlar sırf karalamak adına bile konuşurlar.

0|0
    0|0
    • cok haklsınız yani vazgecmem diyorsunz öyle mi dogru olanıda bu.

• Neden vazgeçeyim.Ben onu başkasının lafına göre sevmedim ki başkasının lafına göre hareket edeyim.

Erkekler Ne Diyor 7

• Sadece konuşmuş mu? :) Konuşsa ne olur? yatsa ne olur? Bak dostum... "bedenin bakire olması yetmez! yeterki onun ruhu fahişe olmasın...! kaldıki sen pişman olduğunu söylüyorsun geçşmişe takılma.. ben sana sevgilimin geçmişini bir anlatsam oturup bir büyük içeriz :) birde sen sadece duydun ben sevgilimin geçmişini gördüm izledim :)) şanslısın kızı üzme..

1|0
    0|0
  • basit bi sevgiyse ztn herkes işin içine girer..

saçmalık

0|0
    0|0
  • Ben vaz gecmezdim..

0|0
    0|0
  • nekadar sevdiğimle alakalı gerçekten seviyosam ne derlerse desinler bırakmam ama benim şüphelerim varsa bırakırım

0|0
    0|0
  • Annem vazgec dese canimdan bile vazgecerim yoksa baskasinin dedigi umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • Ailem olmadığı için vazgeçiren de olmaz

0|0
    0|0
  • Vazgeçerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Geçmişi bilmekte önemli ama bi insanı geçmişi yüzünden yargılayamayız insan geçmişindeki hatalarını tekrarlamayabilir bide böyle bi ilişki kurmuşken geçmiş yüzünden bırakmamalı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • benimkii benim herşeyimi bilirr oyuzden vazgecmezdi kndimi bi erkek olrk düşünürek cevap verirsem seviyorsamm eğer kızı kim nederse desin sahip cıkarım ben ona...

0|0
    0|0
    • zaten dogru olanıda budur öyle degil mi cok haklsınız

• evet kesinlikle doğru olan bu kim ne diyomus napıyomus beni ilgilendirmez ben sviyorumya o yeter bnce...geçmiş geçmiştir..

• Babam araştırırdı sanırım ,düzgün değilse vazgeçebilirdim evlilik bu kolay değil

0|0
    0|0
    • iyide arkadaşım sen onu sevmişin tanımışssn yani onu başkalarının lafına göre mi yargılayacaksınz yazık degil mi ? iyi o zaman sen cok iyi birisin sende kötülediler insan bu yaparlar yani senn zoruna gtmez mi ? ve iyi oldugun halde kötülenmek ve bu yüzden terk edilmek ?

• Sen diyorsunki düzgün biri değilmiş. Kusura bakma da kimse kimseye kolay kötü laf söylemez. En kötü olduğun kişiyi bile kötülemezsin . Birileri bir şey diyorsa süphelenmek lazım. Benim çevremde arkadaşım tanıdığını düşündüğü biriyle evlendi şimdi mutsuzlar .

• kolay kolay kötülemez öyle mi heye güzelm ya

• sevgılıme guvenırım ben.vazgecmem yanında olurum her zaman.

0|0
    0|0
  • Başkasının lafıyla başlamadığım bir ilişkiyi gene başkasının lafıyla yargılamaz ve bitirmezdim.

0|0
    0|0
  • onunla knsur anlamaya calsr yannda olrdm.

0|0
    0|0
  • o ne?nerenin hikayesi bu?ben böyle evlenme görmedim:(

0|0
    0|0
  • Fotoğraftakilerden hangisi sensin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...