Galatasaray-Fenerbahçe Derbisini Kim Kazanır Arkadaşlar?

bu hafta sonu derbi var açıkçası oynanacak futboldan pek ümitli değilim ama bir koyu fenerbahçeli olarak gönlüm fenerbahçe! den yana sizce kim kazanır?

• Fenerbahçe
    33% (2)64% (9)55% (11)Oy Ver
  • Galatasaray
    33% (2)14% (2)20% (4)Oy Ver
  • Hiçbiri kazanamaz berabere biter
    34% (2)22% (3)25% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• fenerbahçeliyim ama derbiyi izlemeyeceğim ülkede futbol yok yabancıların da umrunda bile değil sadece ispanyanın 2. ci sınıf kanalı olan kanal5 naklen veriyormuş maçı. yani yok dünya derbisi yok bilmem ne bu davarlar kendilerini kandırmaya devam etsinler. ülkede hiçbirşey düzgün gitmiyor herşeyin içine ettikleri gibi futbolun da içine ettiler ne kalite var ne birşey. bereket versin ki filenin ve potanın sultanları var göğsümüzü kabartan onlar da olmasa çek fişi bitsin bu ızdırap diyeceğiz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe ♡

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama takımı tutuyorum diye demiyorum. Fenerde sakat ve cezalılar varken hemde deplasmanda çok zor. Birde İsmail kartal gerçeği var tabii :)

0|0
    0|0
    • sizde de durum pek farklı değil duyduğum kadarıyla hem de her ne kadar türkiye de güzel futbol oynanmıyorsa da fb'nin futbolu gsye göre bir adım önde bence ismail hocaya gelince prandelli'nin ondan iyi olduğunu düşünmüyorum.

• Aynen buna aktılıyorum artık mertin geçmesi gerek kaleye

• bence de ama ismail kartalda o cesaret yok ne yazık ki.

• Berabere 2-2

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • fenerbahcelıyım ama ıkısıde berbat su an bence berabere

0|0
    0|0
Yükleniyor...