Unutamadığınız kötü bir anınız, olay ya da biri var mı?

Şöyle açıklık getireyim arkadaşlar. Küçükken bir olay yaşadınız. Bazen devamlı gözünüzün önüne geliyor o olay? Ya da bir insan ama daha önce görmediniz bu kişiyi.. Belki küçüklüğünüzde gördünüz. Biraz saçma oldu biliyorum ama en azından unutamadığınız kötü bir anınızı anlatın :)

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• 9 yaşında teyze olmuştum yeğenim birkaç aylıkkın ablamın kucağından düşücekti çok küçüktü ama kendini nasıl atmıştı hiç anlamamıştım oğün buğündür bebkelri hiç kucağıma almam 20 yaşındayım bu zamana kadar diğer yeğenimi bir kere aldım bide kuznimin çocuğunu aldım oda 4 aylık felan diye yoksa hayatta alamzdım çocukalr sanki elimde ölücekmiş gibi gelir bebkleri kucakalrına alanalra hayretle bakarım küçük çocuklarda alırya ona çok şaşırım bide bu durumun en kötü yanı ben kimseyi kucağıma almak istemedikçe bana vermeye çalışmalrı hadi ... sende al alış kendi çocuğun olunca ne yapıcaksın başaksına mı vericeksin diye saçmalamaları ama tek bilfiğim kendi çocuğumda olsa heralde kucağım alamayacağım titriyorum gerçekten

1|0
    0|0
    • herkezin işte anlamaması bu durumu çok kötü :S

• sööle bana ben hallederimmm :D

• saol canım :D

Erkekler Ne Diyor 3

• .Bana tır çarptı .d .d

1|0
    0|0
  • kotu bir ani... ilk piyano egitmenim piskopatti resmen, tuslara igne koyardi, calarken kapagi kapatirdi bu yuzden parmaklarimdaki kiriklardan yillarca ellerim yamuk oldu... bir de klasik bale de rutinlere gelen kadin catlakti, ayaklarimiz kanadiginda o kan değil zafer derdi... ( henuz 6-7 yasimdaydim )

0|0
    0|0
    • :( neden onlarla devam etmiştin?

• iyi şanslısın diyelim o konuda bende hep hırsla yetiştim ama istemediğim konulardada hep hırs yaptım şimdi ailem pişman oldu kafana birşey takma diyorlar ne anlamı varsa şimdi bunu demenin elimde olan tek şey istemeyerek okuduğum bi bölüm 3 sene sonra mezun olmak (ki bundanda çok emin değilim galiba devam etmiycem sadece kimse bana yapamadı bıraktı demesin diye devam ediyorum acı ama gerçek ) mezun olursamda mutsuz hırslı bir iş hayatı :(((

• istedigin konuda hirs yapmissan su an neden mutsuzsun ki?

• babamı öldürmeye çalışmıştım.

başarısızlıkla sonuçlanan kötü bir anı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kücükken durumumuz pek yoktu. anneannem zengin biriydi. ama hic bir kizina yardim etmezdi. cahil biriydi. birgun dayim bize para vermesi icin anneanneme para vermisti. bizim bu paradan haberimiz vardi. tam giderken annem dedi ki. borç para alabilir miyim ? anneannemde bagirarak benim fakirim var ben onlara para verrdim dedi. fakirim dedigide kapiya gelen dilenciler. kwndi oz kizini kapidaki dilenciden ustun tutuyor.annem ahlamamk icin kendini zor tutuyordu.gozleri kipkirmiziydi.sesi degisti. bize bakmiyordu.aglamamamliydi aglarsa kucuk dismekten korkuyor. guclu olmaliydi cocuklarinin yaninda. ablam kizginlikla mutfaga gitti.bende aglamamliydim eger aglarsam annem uzelecekti. bogamiza bisey oturdu sanki.nefes alamiyordum bende mutgaga gittim ablam eliyle agzini kapatiyordu dubari yumrukluyordu. bende ona ses iceri giderse annemiz uzulur dedim o sadece agladi.annem aglayamamisti bile. bu olayi hic unutmam anneanemi affetsem bile bu olayi unutamiyorum. .

0|0
    0|0
  • Otobüs kazasını unutamıyorum.

1|0
    0|0
  • amcamla motor kazasi yapmistik. kaski bana vermisti. onda kask yoktu.yolda motorun frenleri patlamis ben kücüktüm birsey anlamadim tabi.o bunu anlayinca bana 'simsiki saril bana bütün gücünle tamammi' demisti. gerisini hatirlamiyorum pek. duvara carpmis, o olay yerinde hayatini kaybetmis. benim kolum kirilmisti sadece.

inanilmaz seviyordum o amcami sevmek ne kelime adeta asiktim. 30 yasindaydi öldügünde. ve uzun yillar tüm sucu o duvara yükledim nefret ediyordum o duvardan. amcamin katiliydi cünkü, o duvar orda olmasaydi amcam ölmücekti. cocuk akli iste.

ama hala ordan gecerken icim bir tuhaf olur.

1|0
    0|0
    • çok üzüldüm :((( allah rahmet eğlesin.. herhalde fren patladı :(

• Küçük bir taciz olayını, hiç unutmam.

kötüydü

1|0
    0|0
  • bir deli vardı mahallemizde ve teşhircilik yapardı bize orasını burasını açardı..

bir keresinde bir çocuk kolunu kesmişti bilerek kan akıyordu onu unutamam..

birde incir toplamıştık ağaçtan küçükken sonra camiye gelmiştik o incirleri yıkamak için wc ye girdik ardımızdan bir tane adam hepimizi taciz etmişti elle psikolojim çok bozulmuştu..

0|0
    0|0
  • ablamın o uğursuz kazada gözünü kaybetmesi 3 yaşındaydım ve hala dün gibi hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • Tanımadığım biri tarafından bıçaklanmaya çalışmıştım.

Korkmuştum, halen korkarım durduk yere saldırı gelmesinden.

1|0
    0|0
Yükleniyor...