Hayatınızda hiç unutamadığınız iyi ve kötü bi anınız var mı?

hayatınızda hiç unutamadığınız iyi ve kötü bi anınız mesela benimkisi okuldan mezun olduğum an çünkü hiç ummuyordum =) okadar zayıfla

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ben de yıllar önce ilk cep telimi uçakta aramış bulamamıştım yanımda oturan bir adamla konuşmadığım için telimi koltuğa koyduğumda alıp uçağı terkederken arka koltuklara fırlatmış fakat ben bunu ispatlayamadığım gibi uçaktan inen herkesin tepkisini çekmiştim ve nerdeyse genci yaşlısı beni adamı zavallı yerine koyup beni öldürecek laflar söylemişlerdi tel bulunduğunda da adam bana 'nasıl rezil ettim seni '' der gibi servis otobüsünden bakıp bana pis pis sırıtmıştı ve ona o kadar beddua etmiştim ki anlatamam çok kötü bir durumdu...

0|1
    0|0
    • entersan bi insan neden böylebişey yapar ilginç

• keşke ama hayat her zaman kişilerinkarşısına devamlı dogru insanları çıkarmıyor malesef ...

• akradaşlık yolladıminş kabul edersin ve sorunu okadumodabi enteresan ... iginçyanii

Kızlar Ne Diyor 3

• hayatımda unutamadıgım an: geçen yaz tamda bugün geçirdiğim trafik kazası... 3 takla sadece kolum kırılmıştı... Allah büyük...

0|0
    0|0
  • düşündüm de , ne çok iyi ne de çok kötü aklıma yer edecek bir anım olmamış. :)

0|0
    0|0
  • arkadaslarla yolun ortasında muzık acıp eglenmıstık ne gundu ya :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arabamı aldığım gün.

0|0
    0|0
  • Annemin bana "oğlum gelirken ekmek almayı unutma" demediği ilk günü hiç unutmuyorum.

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum kızı dansa kaldırdığım an.

0|0
    0|0
Yükleniyor...